Projekt domu - Neptun II NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: admin »

karen
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2013, 05:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: karen »

Fantastyczny, czekalam na taki projekt , mała przytulna powierzchnia domu i garaz na 2 samochody, rewelacja !
Wiki
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: Wiki »

Witam. czy ktoś kupił może ten projekt lub się nad nim zastanawia. Ciekawa jestem opinii co o nim sądzicie.
pawelparzych
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2014, 11:46
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: pawelparzych »

Projekt ten upatrzyłem z żoną zaraz po ukazaniu się (pod koniec 2013). Lustrzane odbicie w naszym przypadku i w zasadzie prawie żadnych przeróbek nie potrzeba. Zamówiłem ten projekt i w tym tygodniu może będę mógł go odebrać.

P.S. Może ktoś już go chociaż częściowo zbudował ?
Wiki
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: Wiki »

Witam. My zakupiliśmy ten projekt na początku roku, też lustrzane odbicie. Jesteśmy na etapie nadproży i słupów. Gdzie będziecie budować
JaCko
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2014, 11:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: JaCko »

Witam :D Jestem przed podjęciem decyzji dotyczącej zakupu planu projektu Neptun, stąd moja prośba do osób, które są w trakcie realizacji budowy domu o wyrażenie swojej opini i ewentualnym przesłaniu zdjęć z budowy na adres jack-las@wp.pl. Będę bardzo wdzięczny osobie, która pomoże mi w podjęciu tej decyzji, gdyż budowę muszę rozpocząć jeszcze w tym roku. Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny 504 528 591 ;)
pawelparzych
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2014, 11:46
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: pawelparzych »

Wiki pisze:Witam. My zakupiliśmy ten projekt na początku roku, też lustrzane odbicie. Jesteśmy na etapie nadproży i słupów. Gdzie będziecie budować
Jeziorko obok Łomży, a Wasz gdzie powstaje ?
ania1987
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2015, 19:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: ania1987 »

Witam,

my również wybraliśmy ten domek :). Wylaliśmy już fundamenty. Czy jesteście zadowoleni z projektu? Wprowadzaliście jakieś zmiany? Można liczyć na zdjęcia? My na wiosnę ruszamy dalej.

Pozdrawiam
norten
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2015, 17:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: norten »

Witam
jestem tu nowy, mam pytanie do Państwa, którzy zakupili ten projekt i rozpoczęli budowę. Czy w trakcie adaptacji udało się komuś zmienić strop żelbetowy na konstrukcję drewnianą? I czy wewnętrzne ściany (jak mi się wydaje) nośne, dało się jakoś przesunąć? Chcieliśmy trzy małe pokoiki zamienić na dwa, w ten sposób, aby postawić ścianę w środku środkowego pokoju. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
Wiki
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun II NF40

Post autor: Wiki »

Witam.My zakończyliśmy budowę w listopadzie. Co do stropu to wydaje mi się że lepszy będzie żelbetowy, co do połączenia pokoi to chyba możliwe, urbanistka mówiła nam, że belkę trzeba zrobić, nie znam szczegółów, ponieważ my tego nie robiliśmy. Jedyną zmianą jaką wprowadziliśmy to poszerzenie korytarza kosztem małej łazienki i garderoby.
Załączniki
Zdjęcie0075.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości