Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

witam to było kilka zdj z budowy w sumie projekt lekko po zmianach ale mysle ze tylko na lepsze... a za jakiś czas cos dorzucę bo już dach kryją.
Pozdrawiam
nastka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: nastka »

Witam. Zastanawiam się także nad tym projektem. Bardzo mi się podoba i spełnia oczekiwania mojej rodziny. Czy kosztorys zamieszczony na stronie internetowej mocno odbiega od realiów na które Pan natrafił?
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

Mi wyszlo jakies 140 tys jak do tej pory jest dach nakryty tylko nad glownym budynkiem reszta zakrokwiona i nakryta plandekami jutro wstawie foto jak to wygląda
nastka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: nastka »

Dziękuję za odpowiedź. Czy buduje Pan systemem zleconym czy gospodarczym?
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

gospodarczym ,docieplenie fundamentow i obrobke komina styropianem sam robilem, murarze wzięli po tych przeróbkach i bez scian działowych na górze 28 tys. , cieśla za główny dach i zakrokwienie bocznych z nakryciem plandekami 7 tys
wiewiorka
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: wiewiorka »

Witam. Jakie zmiany Pan dokonał w projekcie? Zastanawiam się nad zmianami na pietrze, żeby pokoje były większe. 140 tys to jakiego stanu to wyszło? Gdzie Pan stawia dom gdyby się chciało ewentualnie zobaczyc ? :) Czekam na zdjęcie z niecierpliwością
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

witam rozbudowałem salon o 18m2 i powiekszony automatycznie został zadaszony taras poprzestawiałem troszkę na dole i cała górę 3 pokoje większe garderobę i łazienkę dużą zrobiłem a na dole sypialnia powiększona i zrobiona półotwarta łazienka, zamiast projektowej łazienki będzie pralnia, spiżarka zmniejszona i dołożone troszkę kosztem korytarza i powstał kibelek. a budowa jest Płoskie koło Zamościa
wiewiorka
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: wiewiorka »

jaką powierzchnie mają pokoje na górze?
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

2 pokoje po jakieś 16m2 i jeden ok 20m2 tak mniej więcej bo już nie pamiętam musiałbym dokładnie mierzyć
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości