Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Aneta7
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2018, 15:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Aneta7 »

Witam, zastanawiamy się nad zakupem tego porojektu. Czy Ktos buduje w okolicach Warszawy? Cenne tez będą wszelkie wskazówki i porady. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Malgorzata
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Malgorzata »

Witam .czy mozna podjechac i obejrzec domek?
bodi
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bodi »

MarcinB pisze: 27 paź 2018, 14:00 Witam,

mam do sprzedania kompletny nieużywany projekt domu Kasjopea III G2. Niestety nie dostaliśmy zgody na wybudowanie domu piętrowego ze względu na warunki zabudowy. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
Witam

Jestem zainteresowany projektem.
Jak się możemy skontaktować?
Palaala
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2019, 10:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Palaala »

Halo halo czy buduje ktoś, lipiec 2019? Wielkopolska? Pozdrawiam
walasas
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2021, 13:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: walasas »

Dzień dobry,

chcę wybudować ten dom w mazowieckim ale mam prośbę do osób, które wybudowały albo będą się budować o kontakt rafal.wietrak@poczta.fm, [numer telefonu usunięty]. Oczywiście proszę również o możliwość obejrzenia domu. Właściwie mogę podjechać wszędzie :)

EDIT - Usuwam numer telefonu - proszę kontaktować się mailowo albo przez wiadomosć prywatną, niestety czasem taka otwartość kończy się nachalnymi telefonami :) - Jakubc
walasas
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2021, 13:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: walasas »

Witam, mamy zdjęcia z budowy, wprowadziliśmy dużo zmian w projekcie, ale jeśli ma Pani ochotę obejrzeć domek zapraszamy, na daną chwilę jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Budowa jest w okolicach Grodziska mazowieckiego. :)
Pani mika2812 czy nadal jest możliwość zobaczenia domu?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości