Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
onop
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2016, 19:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: onop »

witam, kupielm wlasnie ten projekt i proszę Was bardzo o pomoc: zastanawiam się czy gornego stropu nie zrobić taze zelbetonowego oraz dachu robionego na miejscu budowy (w projekcie strop jest drewniany i dach prefebrykowany). jak Wy uporaliście się z ta kwestia? czy zostawiliście tak jak w projekcie? czy robiliście wentylacje mechaniczna czy grawitacyjna? jeśli grwaitacyjna to jak rozwiazaliscie problem wentylacji w kuchni? bardzo was proszę o pomoc. mój mail to onop@op.pl lub tel. 604090666 będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam serdecznie Maciej
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

Hej ja mam zmienione na tradycyjne krokwie i strop drewniany wentylacje mam grawitacyjna a rozwiązałem tak ze poprowadziłem rury w ścianach bo mam gipsowe i zmieniony rozstaw ścian i pokoi wiec udało się wszystko pochować ;p
onop
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2016, 19:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: onop »

witam, dzieki za odpowiedz. mam prosbe mogłby Pan chyba ze przejdziemy na Ty;p napisac mi w mailu jakis kontakt do siebie, chetnie bym zamienil kilka słów z uzytkownikiem takiego samego projektu. bede bardzo wdzieczny, pozdrawiam Maciek ps. moj mail onop@op.pl
Chuda
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Chuda »

Cześć wszystkim :)
Dołączam do osób, które skusiły się na projekt Kasjopei.
Mam nadzieję, że nie pożałuję ;)

I teraz standardowe pytanie - czy ktoś kto buduje albo wybudował ten dom zechce się podzielić wrażeniami?
Może jest tu ktoś z woj. mazowieckiego lub podlaskiego?
Jeśli tak to będę ogromnie wdzięczna za wiadomość - najlepiej z nr tel. chętnie zamienię chociaż kilka słów :)

Pozdrawiam wszystkich
mazi
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2016, 10:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: mazi »

Witam Wszystkich Budowniczych Kasjopei III

Chciałem zapytać czy moze ktos z Was pobudował lub jest w trakcie budowy domu w okoliach Warszawy lub w Warszawie, bo jesteśmy zainteresowani tym projektem domu oraz moze ktoś z Was chciałby sie podzielić doświadczeniami z budowy.

Mój mail : m.mazurek0@onet.eu lub tel. 668 793 305

Pozdrawiam Marcin
bochen
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: bochen »

witam ja już wykonczeniowke koncze ale troszkę zmieniłem projekt jestem z pod zamościa
Agnieshka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2017, 21:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Agnieshka »

Witam. Czy użytkownik "Bochen"jako jedyny na forum, który wybudował dom, mógłby pochwalić się zdjęciami Kasjopei? ;) Na pewno zadowoliłoby to wielu wahających się nad kupnem projektu. moje pytanie: W którym miejscu zwiększył Pan powierzchnię, by uzyskać większy salon, nie rezygnując z pokoiku na dole? Będę wdzięczna za odpowiedź :) Pozdrawiam
gregkart
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2017, 10:01
Kontakt:

Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: gregkart »

Witam,

czy ktoś z Państwa buduje/wybudował ten dom w Krakowie lub okolicach i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z budowy?

Pozdrawiam
Loczek654
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2016, 18:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Loczek654 »

Witam. Nasza Kasjopea aktualnie wygląda tak :) Jest to lustrzane odbicie. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy dalszy etap prac :) Pozdrawiam
Załączniki
Przód domu
Przód domu
Tył domu
Tył domu
justa85
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: justa85 »

Loczek654 pisze:Witam. Nasza Kasjopea aktualnie wygląda tak :) Jest to lustrzane odbicie. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy dalszy etap prac :) Pozdrawiam

Witam.
Właśnie zakupiłam ten projekt.
Proszę o informacje jaki koszt poniósł Pan do obecnego stanu. I gdzie Pan wybudował domek.

Dziekuje

Justyna
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości