Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

Hej
Ardea, my mamy strop teriva. Jak do tej pory nie było z tym żadnych problemów.

Pozdrawiam,
Gosia
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

Na szybko wrzucam jeszcze kilka fotek. Jak widać są już okna (nie do końca obrobione) oraz instalacje elektryczne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam ciepło!
Gosia
Ardea
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2011, 16:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Ardea »

Goniu, bardzo dziękuję za odpowiedź, też chcemy zrobić terrivę, pytaliśmy w biurze i również odpowiedzieli, że nie powinno być problemów. U nas to ciągle budowa, a u Ciebie już dom... :)
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

witam wszystkich wczoraj dostałem pozwolenie na budowe trwało to wszystko od pażdziernika normalnie szaleństwo a juz dzisiaj wytyczyłem fundamenty a jutro kopanie i za dwa dni beton wszystko expresem pozdrawiam
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Mam pytanie do bławatkowiczów odnośnie okien z łukiem balkonowych w łazience i pokoju. Jak państwo sie zapatrujecie na nie? Czy zostawiacie je czy bedziecie zamawiać zwykłe? Bo ja byłam już w sklepach z oknami i odradzają mi zakup takich okien z łukiem. Wiadomo że są droższe, średnio musiałabym dopłacić od 1tys do 2.5tys za takie okna. Czy one nie mają jakichś mankamentów? Chciałabym poznać wasze zdanie.
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

Obrazek

oto podstawa naszego domku teraz jak to mówią mury niech sie pna do góry
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

salcia- gdy ja pytałam się o okna półokrągłe, to wychodziło drożej, chyba o połowę, przy murowaniu trzeba też pamiętać o ścianie w środku domu , u góry okna, żeby prostą zostawić, bo inaczej okno nie będzie się otwierać...a poza tym jak postępy? wrzucisz foto? pozdrawiam
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

hej!
Odnośnie okna półokrągłego, to u nas wykonawca troszkę zmienił koncepcję. Okno, a właściwie drzwi nie będą się otwierały całe. Łuk będzie stanowił osobny element, a drzwi będą standardowe. Jak będę miała fotkę, to pokażę. Nie wiem dokładnie jakie były koszty tego okna, ale takie rozwiązanie jest na pewno tańsze i łatwiejsze do wykonania, choć i tak jest to rozwiązanie niestandardowe i droższe od zwykłych drzwi balkonowych. Problemów z realizacją takiego zlecenia nie było, trzeba było tylko trochę dłużej poczekać.

Pozdrawiam,
Gosia
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

anila2005- ekipa ma przyjść 4 maja, mam nadzieje że pogoda dopisze i w końcu mury pójdą w górę ;)
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

No i zaczęło się ...
1.JPG
2.JPG
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości