Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

W oczekiwaniu na upragniony dach wrzucam parę fotek
drugi stropObrazek

Obrazek

ocieplony strop i więźba

Obrazek

Obrazek
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Mam pytanie. Jakie schody planujecie zrobić w tym domku? My myślimy o schodach drewnianych zabiegowych? A wy? Jak ma ktoś zrobione już schody betonowe to prosimy o fotki. Dzięki
amos
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: amos »

Ścianka kolankowa podwyższona zaledwie odrobina, ale w głównej mierze podniesiony jest całkiem sporo na fundamentach, a tak poza tym to wszystkie wymiary jak w oryginale
amos
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: amos »

Nasze betoniaki

Obrazek
amos
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: amos »

Anila, daj zbliżenie ozdoby dachowej (mieczy czy jak im tam)
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

Chcę kupić projekt BŁAWATEK. Potrzebuję trochę informacji, a dokładniej chodzi mi ile kosztowały materiały stan surowy, np: fundamenty, strop itd
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

naszalilia---- myślę, że koszt budowy będzie się róznił w zależności od tego jakich materiałów użyjesz,ile Cię wyniesie tzw; robocizna, nie bez znaczenia jest też region kraju, w którym budujesz.

amos----zrobię zdjęcia, to wstawię, teraz ciągle zapominam o aparacie:)
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

anila2005 -dzięki za odpowiedz. Wiem, że wiele czynników ma oddziaływanie na cenę. ale chociaż orientacyjnie chciałbym wiedzieć ile mogą kosztować fundamenty. Bo wcześniej chciałem budować Lilie 170m2 ale przerosły mnie koszty same fundamenty to ok 30tyś. bez robocizny
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

anila2005--- chcę również budować się z pustaków ceramicznych "Raben" dachówka również tej samej firmy kolor kasztan Monza plus. Na wiosnę chcę robić fundamenty dlatego szukam informacji żeby być przygotowanym.
zwirekm
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2010, 22:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: zwirekm »

Witam,

tak się przyglądam od dłuższego czasu forum budowniczych Bławatka, którego nota bene sam buduję i odpowiem w sprawie kosztów budowy jako pierwszy :).

naszalilia: kosz budowy fundamentów w moim przypadku to 25k PLN przy czym moje fundamenty są trochę inne niż oryginalny projekt - większe. Myślę, że kwota 20k PLN to maks łącznie z robocizną. Oczywiście ta kwota jest zależna np od tego ile podsypki będziecie musieli zakupić ;).
Koszt budowy SSO to w moim przypadku 160k PLN łącznie z fundamentami i robocizną ale jak zaznaczyłem mam trochę inną konstrukcję co Wam gwarantuje znacznie niższe koszty w przypadku wyjściowego projektu...

btw: Pozdrawiam wszystkich Bławatkowiczów
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 27 gości