Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Kominek spoko sprawa
Załączniki
1538167852435488224247.jpg
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

INSTALACJA KOMINKA

Post autor: kacper__28 »

Instalacja kominka
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, 19:54 przez kacper__28, łącznie zmieniany 1 raz.
Blawatka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 21:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Blawatka »

korpol pisze: 22 lip 2018, 23:15 Salcia. Nie przeszkadza ci fakt że krótsza a nie dłuższa część rogówki jest skierowana w stronę tv (chodzi mi o komfort oglądania TV). U mnie będzie tak samo ustawiona rogówka (wymiary 280x210) i trochę się obawiam.
Ja właśnie uważałam to za dziwny układ i za doradztwem elektryka że również tv za blisko kominka będę mieć tv na tej ścianie od wc i sofa na przeciwko.
PIOTR26
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: PIOTR26 »

U siebie przesunąłem kominek bliżej schodów i wygospodarowałem całą ścianę na tv.

kominek.jpg
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Kominek

Post autor: kacper__28 »

na ukonczeniu
na ukonczeniu
Prawie skonczony
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Możecie pokazać jak urządziliście ten pokój? Szukam inspiracji bo będziemy go przerabiać
Screenshot_20190630-185618_Samsung_Internet.jpg
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Ogólnie coś tu cisza ostatnio. A strona tego projektu była bardzo "żywa" kiedy zaczął istnieć. Mieliśmy najwięcej postów na tym projekcie. Nikt nie pochwalił się jak wyglądają wasze salony. Może teraz ktoś się odważy :) Pozdrawiam wszystkich Bławatkowiczów
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

Hejka! Możecie pokazać jak wykonaliście garderobę w sypialni na pietrze bo ciężko mi coś wymyśleć.
AniaW
Domator
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2019, 07:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AniaW »

Witam wszystkich Bławatkowiczów, też zauważyłam, że jest cisza na forum postanowiłam dodać coś może komuś pomogę w podejmowaniu decyzji. Zaglądałam tutaj bardzo często gdy budowaliśmy naszego Bławatka.
W naszym Bławatku zamieniliśmy spiżarkę z wc (mamy okno w łazience i kuchnia jest bardziej ustawna), sypialnia-zamiast łazienki jest garderoba, tam gdzie oryginalnie miała być garderoba są dwa okna dachowe ponieważ nie mamy okna dużego.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w budowaniu.
Boguna
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Boguna »

AniaW czy moglabys dodac jakies zdjecia Waszej kuchni? Bo też zastanawiamy sie nad rezygnacją ze spizarni. A jeszcze mam pytanie jakie schody macie? Zabiegowe czy zmieniał.ktos na inna konstrulcje?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości