Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
sebutza
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: sebutza »

Witam wszystkich Bławatkowiczów. Jesteśmy zainteresowani zakupem owego projektu i rozpoczęciem budowy Bławatka, ale najpierw chcielibyśmy dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy od tych, którzy mają już doświadczenie w jego budowie. Otóż mamy pytania, dot wymiarów - jakie są wymiary kozłów, ich długość, szerokość oraz ile ich potrzeba na Bławatka. Ile potrzeba łatek, kozłów, podciągów, jętek oraz murłat. A także mamy pytanie ile m2 desek potrzeba na cały dach?
Z góry dziękujemy za pomoc, życzymy spokojnej budowy i czekamy na nowe fotki z placu budowy:-). Pozdrawiamy.
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

sebutza---- nie wiem, czy ktoś ma doświadczenie w wybudowaniu Bławatka, bo jest to nowy projekt. Ja mam dopiero ściany parteru i o dachu nie myślę..jeszcze przez miesiąc;) pozdrawiam
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

Stan sprzed paru dni...
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

o jak Wam Bławatek ładnie wyrósł :)
Nam niestety pogoda nie dopisuje. Trochę stoimy z pracą :(
Anila, czy mogłabyś mi wysłać jakieś bliższe foteczki na maila? Bardzo jestem ciekawa jak ten nasz cudny bławatek wygląda ;)
malgorzata.g@gazeta.pl

Pozdrawiam,
Gosia
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

Gosiu... nie ma sprawy, tylko jutro coś pstryknę, bo od ostatniego zdjęcia nie wzięłam na budowę ani razu aparatu:(, ciągle zapominałam, ale jutro postaram się zrobić sesję. Pozdrawiam
aniapoznan23
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 13 lip 2010, 07:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: aniapoznan23 »

oo..widze ze sa juz postepy budowy..czekamy na wiecej fotek:))
sebutza
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: sebutza »

Jeśli ktoś znajdzie te informacje w projekcie i będzie wiedział już ile kupić materiałów to proszę o odpowiedź - jakie są wymiary kozłów, ich długość, szerokość oraz ile ich potrzeba na Bławatka. Ile potrzeba łatek, kozłów, podciągów, jętek oraz murłat. A także mamy pytanie ile m2 desek potrzeba na cały dach?
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

pięknie Bławatek Wam rośnie:D oj jak ja Wam zazdroszcze, my ruszamy z budową dopiero na wiosne, gdyż nie wyrobimy się z dokumentami....Pozdrawiam budowniczych i też czekam na więcej fotek;)
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Jeśli chodzi o materiały to nasz majster wyliczył, że bedzie potrzebne wg materiałow z których my bedziemy budować to:
- okolo 4-4.1tys pustaków max-ów
- drut 12 - 1 tona
- drut 10 - 1 tona + 700kg (na drugą płyte żelbetową i małe pomieszczenie gospodarcze które bedziemy dodatkowo budować 20m kw)
- drut 6 - 250kg
to są orientacyjne szacunki, na razie tyle wiemy
a ile wam powiedzili? zobaczymy jakie są różnice
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 39 gości