Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Obrazek

Obrazek
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Ostatnie:) Obrazek
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Super Bławatki wygladają!!! Teraz to pewnie wprowadziłabym pewne zmiany w swoim domu, ale nad tym to już pracuje mój mąż ;). My mieszkamy już 2.5 roku. Generalnie nie narzekam na nic. Miejsca jest wystarczająco. Obawiałam się tylko, że w łazience będzie zimno bo przecież jest tam balkon, ale jest ogrzewanie podłogowe i grzejnik na ścianie i jest naprawde ciepło. Na pewno nie brakuje mi łazienki w sypialni, w zamian mam sporą garderobę na jej miejsce. Jeden minus to brakuje nam troszkę miejsca na dole, przydałoby sie jeszcze jedno takie małe pomieszczenie jak to gospodarcze koło przedsionka. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy ten projekt. Spełnia nasze oczekiwania.
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witajcie! Jak sie ciesze, ze forum odżyło. AHJ bardzo dziękuje za miłe słowo. Wasz Blawatek jest superowy, bardzo mi sie podoba! Salciu ja przewidziałam, ze pomieszczenie gospodarcze jest potrzebne i zamiast garażu powstała pralnia i spiżarnia. Garaż będzie wolnostojący, juz na wiosnę powstanie. Pralnia jeszcze nie jest skończona ale wrzucam fotki. Pozdrawiam!
Załączniki
image.jpg
image.jpg
image.jpg
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Mania super pomysł z tą pralnią i spiżarnią w garażu. Mam jeszcze jedno pytanie, może macie zrobione lub planujecie zrobić w salonie podwieszany sufit. Jeśli tak to proszę podsyłajcie fotki na forum bedę wdzięczna, mojemu mężowi teraz się zachaciało dorobić ;). Pozdrawiam was wszystkich
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witajcie! Salciu my mamy w salonie sufit częściowo podwieszany. Powstała taka półka w ktora wmontowano światełka. Efekt bardzo fajny. Pozdrawiam! ;)
Załączniki
image.jpg
image.jpg
image.jpg
bławatek
Domator
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: bławatek »

Witam, niedługo pochwalę się swoim bławatkem, jak zrobię trochę porządku. Mam pytanie do wszystkich co mają już kuchnie. Ile Was kosztowały meble do kuchni bez sprzętu?
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Moje na 3 ściany 9,5 tys
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

:) Bławatku, meble kuchenne to droga sprawa, kwestia gustu i marki. Moja kuchnia pochodzi z Wolsztyńskiej Fabryki Mebli i troszkę kosztowała, ale to dlatego, że ma bogate wnętrze tzn:kargo, obrotowe szafki, ponoć doskonałe zawiasy, oszklone szuflady, ledy i różne takie pierdoły. Same meble na 3 ściany kosztowały 28 tyś. bez sprzętu. Wykonanie jest doskonałe, meble są piękne, bardzo funkcjonalne. WFM słynie z dobrej jakości mebli, ja szczerze polecam!
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witam! Bardzo prosze pokażcie mi wasze tarasy, ciagle sie zastanawiamy czym je wyłożyć. Czy ktoś ma moze gresy i jak sie sprawują na tarasie? Nie pękają? Dziękuje i pozdrawiam! Dorobilam sie w końcu garderoby, wiec wrzucam fotki. Garderoba powstała przy sypialni zamiast łazienki. Są tez zdjęcia pokoiku nad wejściem.
Załączniki
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości