Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witam,
podaję wymiary okien zgodnie z projektem
kuchnia szer.1800 wys.1500
jadalnia 1800/1800
drzwi balkonowe dół 1800/2350
salon 2700/1800
korytarz na dole, kotłownia, dwa pokoiki na górze 900/1200
sypialnia, garaż 1800/1200
łazienka, pokój z balkonem 1500/2350
plus dachowe 780/1400 5 szt

pozdrawiam :)
Kasia&Michał
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2015, 13:43
Kontakt:

Bławatek

Post autor: Kasia&Michał »

Witajcie,
Proszę o przesłanie zdjęć Bławłatka. Jakie zmiany w projekcie dokonaliście?
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witajcie ;) Do Kasi! Ja wprowadziłam kilka zmian w Bławatku: zrezygnowałam ze spiżarni w kuchni i w jej miejscu powstała toaleta z wejściem od wiatrołapu; z salonu wyrzuciłam toaletę przez co powiększył się salon; w wiatrołapie wyrzuciłam ściankę tworzącą miejsce na pralnie, co powiększyło mi wiatrołap i powstał przestronny korytarz; na górze zrezygnowałam z łazienki obok sypialni i powstała spora garderoba; nie mam 4 ale 3 pokoje na górze, z dwóch mniejszych zrobiłam jeden większy i zostawiłam miejsce na łazienke, natomiast tam, gdzie miała być łazienka jest otwarta przestrzeń, czyli powstał ładny otwarty pokój i przestrzeń, a nie ciasna klatka schodowa: pokój nad wejściem do domu równiż powiększyłam poprzez przesunięcie ścianki z drzwiami bliżej schodów. Moj Bławatek ma 144m2. Pozdrawiam! ;)
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Do Kasi. Wrzucam kilka fotek, postaram się zrobić jakieś ciekawe, ukazujące zmiany w projekcie i napewno je dołączę do forum. :)
Załączniki
DSC02568.JPG
DSC02569.JPG
DSC02352.JPG
wyszła spora łazienka
wyszła spora łazienka
DSC02603.JPG
łazienka na górze
łazienka na górze
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Do mania- wg pierwotnego projektu bławatka gdzie u ciebie znajduje sie ta łazienka na górze? Bardzo ładnie wszystko wygląda. A możesz jeszcze zdjęcia dołu pokazac? Pozdrawiam
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Do Salci! Na górze nad kuchnią, w pierwotnym projekcie sa dwa małe pokoje. Ja z tych dwóch zrobiłam jeden duży( właśnie ten z czerwonymi ścianami), i obok łazienkę ( widoczną na zdjęciach). Łazienka ma skos, ale i tak wyszła bardzo duża. Dzięki temu zabiegowi zzyskałam ładną przestrzeń na korytarzu, powstał otwart pokój-to będzie moj kącik do pracy. Jeszcze nie jest gotowy, ale jak tylko wszystko zrobię to wrzucę kilka fotek. Pozdrawiam! :)
Kasia&Michał
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2015, 13:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Kasia&Michał »

Jestem pod wrażeniem. Bardzo ładnie wszystko wygląda.Napisz ile Twoja łazienka ma metrów, pozdrawiam
Kasia&Michał
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2015, 13:43
Kontakt:

Projekt domu - Bławatek

Post autor: Kasia&Michał »

Witam, czy ktoś z budujących Bławatka oddzielił kuchnię od pokoju stołowego? jak wyszła?
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Coś tu ucichło ostatnio, pewnie praca na budowach wre :) jeżeli macie juz urządzone salony w waszych domach to prosze zamieścic fotki, jestem ciekawa jak je zrobiliście. Do tej pory nikt sie nie pokusił o fotke salonu na forum. Pozdrawiam bławatkowiczów :)
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witam! Faktycznie nasze forum troszkę ucichlo. Moj salon jeszcze nie jest w pełni gotowy ale obiecuje wrzucić kilka fotek. Zrobię to jutro. Pozdrawiam Blawatkowiczow i zapraszam na forum wszystkich, którzy dopiero rozpoczęli budowę. Salcia zmobilizowalas mnie i jutro robie zdjęcia. Buziaczki! ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości