Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witamy w Nowym Roczku i życzymy wszystkiego co najlepsze :) i szybkiego zamieszkania w Waszych Bławatkach
Do Mania: pięknie u Was, bardzo fajna kolorystyka w kuchni i te truskawki super są
my mieszkamy już od połowy grudnia
a tak wygląda nasz domek....(mamy odbicie lustrzane w wersji podstawowej Bławatka)
Załączniki
pokój dziecinny
pokój dziecinny
łazienka na górze
łazienka na górze
łazienka dolna zamieniona miejscami ze spiżarką
łazienka dolna zamieniona miejscami ze spiżarką
schody4 (Kopiowanie).jpg
schody
schody
kuchnia2 (Kopiowanie).jpg
kuchnia
kuchnia
salon-jest całkiem duży
salon-jest całkiem duży
jadalnia
jadalnia
wiatrołap
wiatrołap
Daga_1
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2014, 07:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Daga_1 »

Witam,piękny dom,czy można prosić o zdjęcia elewacji
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Do Teodorki ;) przepiękne wnętrza! Zadomowiliscie sie na dobre. Fajnie, ze zdążyliście zamieszkać przed świętami. Widać, ze dominują u Was szarości. Ja rowniez stawiam na taka kolorystykę. Jak juz urządze domek to napewno wrzuce kilka fotek. Pięknie mieszkacie i życzę Wam wszystkiego dobrego na ten rok i abyście byli najszczesliwszymi ludźmi na świecie w waszym pięknym Blawatku. :)
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Bardzo, bardzo dziękujemy za ciepłe słowa:-)
Czekamy na Wasze zdjęcia:-)))
a tak wygląda nasz dom z zewnątrz tuż po zrobionej elewacjiObrazek
oliwierek1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: oliwierek1 »

Witam. Myślę, że wiosną zacznę budowę domu - projekt bławatek.
Mam pytanie - ile łącznie wyniosła Was budowa tego domu - stan deweloperski?
Dziekuje
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witam! Trudno jest przedstawić koszt stanu deweleporskiego. Myślę, że każdy Bławatek, który widzisz na forum, ma inny kosztorys. Wszystko zalęży od jakości materiałów, od tego, czy budujesz sam, czy z ekipą budowlańców, jakie masz układy z hurtowniami budowlanymi ( chodzi o rabat na materiały), wybór okien, schody itp. Myślę, że jest to koszt między 300 a 350 000. Proponuję przejrzeć całe forum Bławatka, to jest najlepszy kierownik budowy, wiele cennych informacji tu znajdziesz. Pozdrawiam ;)
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witam:-)
zgodzę się z "Mania", ponieważ faktycznie niełatwe jest określenie kosztów. Stan deweloperski też ma wiele znaczeń i każdy rozumie go inaczej. Mogę jedynie podpowiedzieć, że u nas stan surowy zamknięty wyniósł około 150tys., natomiast całość to kwota około 380tys. Na kwotę końcową ma wpływ masa różnych wyborów, można zrobić dużo taniej, można drożej. My na przykład zrezygnowaliśmy z przydomowej oczyszczalni ścieków i zrobiliśmy zwykłe szambo i już mamy różnicę 10tys. Dach, drzwi, okna, różnica w instalacjach (proste bądź nie), schody, wykończenie wnętrz to wszystko wpływa na koszt końcowy.
Pozdrawiam:-)
jakubs
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: jakubs »

Ja się zgadzam, koszty budowy takiego domu wynoszą właśnie około 350k. Mój znajomy wybudował wersję bardzo prostą i jego wyniosło to 310, tak więc zgadzam się z przedmówcą.
Swoją drogą uważam, ze naprawdę uroczo wyszedł :)
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Dziękujemy :)
Kasia&Michał
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2015, 13:43
Kontakt:

Projekt domu - Bławatek

Post autor: Kasia&Michał »

Witam,
Jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Bawłatek. W związku z powyższym proszę forowiczów o podanie wielkości okien ujętych w projekcie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości