Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

Witam!
Mam pytanie do osób, które urządzają kuchnię a nie zmieniali wysokości okna "kuchennego" - czy nie jest ono za nisko?
Bob
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 sie 2010, 19:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Bob »

W Maurycym okno okazało się 4 cm za nisko w stosunku do mebli zamawianych w IKEA. Musieliśmy nóżki i panel maskujący skracać z 8cm na 4cm, dopiero wtedy zrównaliśmy blat z parapetem.
archie56
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2013, 13:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: archie56 »

Witam,

mam pytanie odnosnie toalety na parterze przy salonie, moj architekt zapomnial naniesc tam wentylacje a ja sam to przeoczylem jestem juz na etapie po tynkach moze ktos moglby mi doradzic jak najelpiej wstawic wentylacje i rozwiazac moj problem

Pozdrawiam

Archie
aga.kamil
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: aga.kamil »

Witam serdecznie wszystkich Bławatkowiczów :D Po długim i męczącym poszukiwaniu odpowiedniego projektu natrafiliśmy właśnie na Bławatka!!! :D :D :D :D Po przeanalizowaniu projektu i obejrzeniu Waszych pięknych domków, zdecydowaliśmy z mężem że to właśnie "TEN" :D :D :D . Chcielibyśmy ruszyć z budową w przyszłym roku na wiosnę. Chciałabym dowiedzieć się od bardziej doświadczonych już w tej dziedzinie na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zmianach w projekcie- proszę o sugestie i dobre rady ;) Jest kilka rzeczy na które zwróciliśmy uwagę i chcielibyśmy zmienić ( typu: toaleta na dole i spiżarnia połączyć w jedno- przesunąć drzwi, żeby nie wychodziły do salonu, powiększyć kuchnię, zrezygnować z łazienki w sypialni) dodam że będziemy budować na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy i jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na budowę. Dziękuje bardzo i pozdrawiam :D :D :D :D
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Do Aga i Kamil! Zapraszam serdecznie od obejrzenia Bławatka po zmianach w projekcie. Budujemy się w Łazanach koło Żarowa. Pozdrawiam! :) kontakt mczar@o2.pl
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

I jeszcze foteczki! ;)
Załączniki
DSC02371.JPG
DSC02359.JPG
DSC02350.JPG
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

I jeszcze foteczki! :D
Kuchnia WFM
Kuchnia WFM
Załączniki
DSC02361.JPG
DSC02360.JPG
aga.kamil
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: aga.kamil »

Do mania :)
zostawiłam wiadomość na mailu - dziękuję bardzo :)
Jeśli chodzi o domek- jest poprostu piękny !!! i wydaje się bardzo przestronny! fantastyczna kuchnia z drewnianym blatem( bardzo w moim stylu ;) juz sie nie moge doczekać aż zaczniemy budować :) pozdrawiam :) :) :)
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witamy :)
Mania ale fajnie się już prezentuje Wasz domek, prace poszły pełną parą do przodu. Bardzo fajna kolorystyka w kuchni, też podobają mi się blaty i przeszklone szafki. U nas też powoli prace idą, układamy właśnie panele na górze ale kuchnia, drzwi to wszystko jeszcze przed nami. Pozdrawiamy :)
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Super domek wygląda, gratulacje pomysłów ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości