Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witamy,
za okna firmy Drutex daliśmy 12500,00 z montażem. Brama garażowa będzie Wiśniowskiego a drzwi zewnętrzne Stolpawu drewniane 3850,00. Mocno ogranicza nas kolor Winchester bo takie mamy okna a bramy i drzwi szukaliśmy w tym samym kolorze co nie było łatwe. A Wy jakiej firmy macie drzwi zewnętrze? drewniane czy metalowe?

pozdrawiamy
Teodorki
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

okna fimy Wikęd na profilu Veka alphaline, brama garażowa Wiśniowski (zestaw za 18700 tylko że u mnie brama szerokości 4m) drzwi stalowe również z Wikędu wzór 26 na ościeżnicy thermo za 3100. Cały zestaw złoty dąb.
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Bławatek - kominek

Post autor: kacper__28 »

Witam

Poprosze o jkaies fotki kominka jak ktos ma juz w realizacji lub ma już zrobiony
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Witam,
Drodzy Bławatkowicze proszę o informacje na jakiej wysokości macie okno w kuchni. U nas jest na 4 pustaki jednkaże obawiamy się, że po zrobieniu podłogówki oraz wylaniu posadzek będzie problem z usytuowaniem szafek pod oknem.
Ponadto czekam na kolejne zdjecia również interesuje mnie wykończenie kominka, schodów z betonu oraz Wasze kuchnie.
Pozdrawiam wszystkich budujących jak już zamieszkujacych BŁAWATKOWICZÓW.
Poniżej zdjęcia naszego Bławatka:)
CAM00508.jpg
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witam serdecznie wszystkich Bławatkowiczów! Wiosna już na dobre z nami to i robota na budowie ruszyła. U nas równiez zaczyna się dziać: okna wstawione razem z roletami- Drutex za 20,800, łukowe były najdroższe ale opłacało się dla fejnego efektu. Już ocieplony dach i za kilka dni wchodzi elektryk. Zasyłam pozdrowienia i foteczkę naszego Bławatka. ;)
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

I jeszcze fotki! :)
Załączniki
DSC02059.JPG
Nasz Bławatek
Nasz Bławatek
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

I kolejne fotki ;)
Załączniki
DSC02076.JPG
DSC02055.JPG
DSC02053.JPG
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

wwitaj Mania domek bardzo ładnie juz wygląda taki pytanko mam ile kosztowały cie okna a najbardziej zalezy mi na cenie balkonowego tego z łukiem

a takrze rolet jaki jest koszt z montarzem.
mania
Domator
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mania »

Witajcie! :) Koszt okien razem z roletami ( w tym 2 duże- rolety na silnik)i montażem, tarasowe z niskim progiem, wyniósł 20,800zł- faktura na 8%. Okna łukowe-2 szt- 5,580zł. Okna łukowe nie mają rolet, zamontujemy dopiero po elewacji. ;) Pozdrawiam serdecznie!
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

A same okna ile kosztowały?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości