Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Witam Wszystkich Bławatkowiczów!
W końcu i u nas zaczęło się coś dziać:)
Czekam również na Wasze zdjęcia dotyczące schodów lanych oraz wykończonych Bławatków i rozwiazań dotyczący wykończenia łazienek i kuchni.
Pozdrawaim serdecznie.
bławatek.jpg
PIOTR26
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: PIOTR26 »

Tak wyglądają moje schody. Co do spocznika w Bławatku to jest problem z miejscem na tego typu schody. Żeby zmieścić się z takimi schodami stopnie musiałyby mieć ponad 20 cm wysokości przez co byłby niewygodne w użytkowaniu. Niestety najrozsądniejsze rozwiązanie w Bławatku to schody zabiegowe.
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

Witam PIOTR26 mógłbym zobaczyć zdjęcia wierzby dachowej bo widze ze juz dach u ciebie jest.
i ile kosztował cie cały dach z materiałem.
PIOTR26
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: PIOTR26 »

Koszt dachu - więźba, deskowanie, membrana Delta Max, dachówki ceramiczne Creaton Balance- 27 tys bez robocizny
mloda84
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 17:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mloda84 »

a A to moj blawatek , Blawatek na mazowszu do wiosny zostaje w takim stanie jedynie tylko okna beda zasloniete gdy snieg bedzie padal , tak narazie zostaje tak by mury mogly wyschnac , a wiosna dalsze dzialania w tym kierunku:)
Załączniki
4729a.jpg
4722a.jpg
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

witam
Fajny domek (mloda84) ile kosztowao zrobienie i robocizna za dach i jaki jest koszt komina?
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Witam,
Drodzy Budujący czy pozstawiliście wc na parterze w miejscu, które jest w projekcie. U nas budzi niestety ono wiele zastrzeżeń.
Proszę o Wasze rozwiazania oraz uwagi.
Dziękujemy. Pozdrawiamy.
goska_mikolow
Domator
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2011, 10:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: goska_mikolow »

Witam wszystkich budujących! Mieszkamy od pół roku w bławatku :-) schody mamy drewniane zabiegowe i są bardzo wygodne. Wc na dole bez zmian - nic nam to nie przeszkadza - chociaż w czasie budowy słyszeliśmy różne opinie, ale może to też indywidualna sprawa. Pozdrowionka :-)
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

Tego wc nie bardzo jest gdzie przestawic. Jedyna opcja to nie roic go wcale na parterze
PIOTR26
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: PIOTR26 »

U nas wejście do wc od salonu też budziło kontrowersje, ja je zamieniłem miejscem ze spiżarką. Przez ten zabieg wc ma większa powierzchnię i ma okno (w moim przypadku projekt jest trochę zmodyfikowany więc słup nie zasłonił tego okna). Teraz wejście do wc jest z holu, a do spiżarki od kuchni. W salonie zrobiłem sufit podwieszany, żeby optycznie ukryć belkę nośną stropu monolitycznego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 36 gości