Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Witam serdecznie na dzień dzisiejszy to koszt 130-140 tys.(w tym jest już kanalizacja ,dach odeskowany i opapowany) dokładna wycene prowadzi mój mąż. Pozdrawiam serdecznie:)
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Witam serdecznie frytka mam prośbę jak możesz mi podesłać fotki jak wygladaja juz wykończone schody będę wdzięczna . Domyślam sie że mozesz nie chcieć wrzucać zdjęć domu na ogólnym ale jeśli nie tu to może na mojego e-maila . Mamy podobne schody i nie bardzo widzę jak póżniej zagospodarować miejsce pod schodami teraz to bym je widziała wyżej a zrobione są na 140cm od podłogi ,zastanawiam sie nad tym . Zgóry dziękuję i pozdrawiam. Mój e-mail agnieszka.litwicka@interia.eu
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

"Malgonia" mam pytanko jaki masz kolor okien ??? Czy jest to może złoty dąb???

Pozdrawiam!
Iwona07SR
A&K
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2011, 20:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: A&K »

Witam Wszystkich Bławatkowiczów,

mam serdeczną prośbę o pokazanie zdjęć urządzonych łazienek i kuchni.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
A&K.
kobrettir
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2012, 14:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kobrettir »

    mam pytanie czy jest ktoś kto wy budował Bławatka w woj Pomorskim chciał bym go zobaczyć odwiedzić czy jest ktoś kto bym mi to udostępnił jestem na etapie ławy fundamenty chciałbym zrobić zmiany przed murami żeby się nie cofać :?: mój nr 792225811 życzliwych proszę o kontakt esemesem lub dzwoniąc pozdrawiam
    bilka_14
    Żółtodziób
    Posty: 5
    Rejestracja: 02 sty 2011, 13:29
    Kontakt:

    Re: Projekt domu - Bławatek

    Post autor: bilka_14 »

    ja bym chciała zobaczyć tą garderobę w sypialni
    kobrettir
    Żółtodziób
    Posty: 2
    Rejestracja: 19 mar 2012, 14:30
    Kontakt:

    Re: Projekt domu - Bławatek

    Post autor: kobrettir »

    kobrettir pisze:
      mam pytanie czy jest ktoś kto wy budował Bławatka w woj Pomorskim chciał bym go zobaczyć odwiedzić czy jest ktoś kto bym mi to udostępnił jestem na etapie ławy fundamenty chciałbym zrobić zmiany przed murami żeby się nie cofać :?: mój nr 792225811 życzliwych proszę o kontakt esemesem lub dzwoniąc pozdrawiam
      :D
      rademenes
      Żółtodziób
      Posty: 2
      Rejestracja: 26 mar 2012, 10:42
      Kontakt:

      Re: Projekt domu - Bławatek

      Post autor: rademenes »

      Witam wszystkich bławatkowiczów.
      Jesteśmy nowi, bo dopiero zaczynamu budowę Naszego domku.
      Bardzo interesuje Nas temat schodów, a w szczególności betonowe schody ze spocznikiem. Jeśli ktoś ma rozrysowany schemat takich właśnie to bardzo proszę rysunek lub schemat wykonania. Jeśli nie na forum to na meila: malgosia1d@op.pl.
      Z góry bardzo dziękuję:)
      gojda
      Żółtodziób
      Posty: 2
      Rejestracja: 27 mar 2012, 19:31
      Kontakt:

      Re: Projekt domu - Bławatek

      Post autor: gojda »

      Witam wszystkich! Czytamy Wasze posty i ... zazdrościmy pięknych domków. My jesteśmy na etapie wyboru projektu i począwszy od "Skarbka" poprzez "Albatrosa" i "Alabastra" stanęliśmy na "Bławatku". Zauroczył nas, ale jak prześledziliśmy wątek, okazało się, że są pewne minusy, których jako laicy zupełnie nie dostrzegliśmy. Czy ktoś może buduje "Bławatka" w woj. mazowieckim? Bylibyśmy wdzięczni za możliwość obejrzenia wielkości pomieszczeń i posłuchania uwag. Pozdrawiamy :)
      agnieszka litwicka
      Żółtodziób
      Posty: 15
      Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
      Kontakt:

      Re: Projekt domu - Bławatek

      Post autor: agnieszka litwicka »

      Witam gojda my budujemy w woj. mazowieckim,Wy będziecie drudzy większość Bławatków rośnie w woj.dolnośląskim .Dokładnie budujemy w okolicach Kozienic 40km od Radomia zapraszamy można obejrzeć. Jeśli jesteście zainteresowani poproszę o e-maila to podeśle swój nr.tel . Pozdrawiam .
      ODPOWIEDZ

      Kto jest online

      Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości