Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

moniaistasiu- ja mam ściankę kolankową na 4 maksy i u mnie zmieściły się okna bez problemu, jeszcze w pokoju córki jest z metr odległości od ścianki działowej-no ja na początku murowałam niżej okna, a jak zobaczyłam, że się zmieszczą, to podmurowałam małymi cegłami na standard.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2011, 22:01 przez anila2005, łącznie zmieniany 1 raz.
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

Frytko czy Ty budujesz na trasie Stalowa Wola- Rzeszów, bo widziałam tam Bławatka:))
frytka001
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: frytka001 »

nie w tych okolicach, ale na przeciwko stacji BP faktycznie przy drodze developer buduje Bławatka - nie wiem czy jest już sprzedany czy buduje dla kogoś. Miałam przyjemność rozmawiać z tym Panem co buduje, jednak juz dawno temu i nie wiem jak to teraz wygląda.

Mam pytanie do Was wszystkich:

Czy ktoś ocieplał ten szczyt dachu (strych) nad poddaszem?
Dzis mi obliczyl wykonawca 51m2 do ocieplenia i chce za ocieplenie wełną 15cm + folia + płyta 5800zł brutto (za cały strych).
Dla mnie to jakas kosmiczna cena przeliczając koszt pojedynczych surowców na 1m2. On chce 113zł za 1 m2.A może te ceny tak wyglądają? Doradzcie prosze bo mam mało czasu do namysłu i duży dylemat.

Pozdrawiam.
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Frytka jak miło i ciepło sie robi czlowiekowi jak widzi taki przytulny domek i zaczyna marzyć kiedy to u mnie nastapi:)
Pozdrawiam-aga
zabula_2010
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2011, 17:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: zabula_2010 »

Do frytka 001 w rzeszowie budujesz ten dom a czy mozna przyjechac poogladac jak tak to prosze o kontakt na poczte dillan@wp.pl bo jestesm zaineresowana tym domem bo ja tez jestem podkarpacia
sylwiapo2
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2011, 19:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: sylwiapo2 »

Witam moniaistasiu
Jesteśmy zainteresowani kupnem projektu Bławatka , tylko byśmy chcieli go obejrzeć.
Wyczytałam że budujecie się na dolnym śląsku . Czy byłaby możliwość oglądnięcia go.
Pozdrawiam
frytka001
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: frytka001 »

hej Zabula, jak dobrze pójdzie to w polowie stycznia bede na miejscu, a wtedy juz skończą mi ocieplanie dachu, to zobaczysz sobie jak wygląda poddasze w efekcie ocieplenia wełną (25cm).Martwi mnie , ze te pokoiki na górze beda małe (tam gdzie są skosy), tzn. mniejsze niz myślałam ;-)

Piszcie i pokazujcie fotki swoich Bławatków, jak rosną :-)
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

wesołych bławatkowiczowych świat, już w tym roku nasze mury zaczną rosnąć :D
irma81
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2012, 13:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: irma81 »

Witam wszystkich dopisując się obiema rękoma do fanów bławatka!!!
Pierwszy projekt który jestem gotowa zakupić a szukam od roku
Na początek chciałabym się wprosić na wizję lokalną ponieważ czytając forum natrafiłam na kilku inwestorów z woj. dolnośląskiego mam pytanie: czy ktoś z was buduje może w okolicy Lubania Śląskiego?? lub blisko Wrocławia? (chętniej zobaczę w okolicy Lubania)
Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim dobrej pogody, żeby wkrótce można było pracować dalej
A&K
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2011, 20:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: A&K »

Witam wszystkich Bławatkowiczów po długiej przerwie. Taka cisza na forum, aż makiem zasiał...
Poczuliśmy już wiosenny powiew wiatru i korzystając z okazji skusiliśmy się na wstawienie okien:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy,
A&K
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości