Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
mojcukiereczek
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2011, 11:34
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mojcukiereczek »

KrisPIT pisze:
mojcukiereczek pisze:Witam Czy ktoś buduje Bławatka w Świętokrzyskim?????????? :)
Witam, jeden Bławatek w Świętokrzyskim czeka na pozwolenie, niedługo startujemy, chętnie zapoznamy innych kieleckich Bławatkowiczów, których juz teraz pozdrawiam, piszcie!!! :D :D :D


Witam My jeszcze projektu nie kupiliśmy. Narazie jesteśmy na etapie "walczenia" z Gmina i MPZP. Super że są osoby które budują Bławatka w naszych Kieleckich stronach. Piszcie jak idą postępy .Na jakim etapie już jesteście???????? Pozdrawiam :) Justyna PS. W razie czego podaję mój adres e-mail:mojcukiereczek1@interia.pl
MichalR8
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2011, 10:53
Kontakt:

Post autor: MichalR8 »

Witam , od niedawna posiadam projekt bławatka, ale niestety jeszcze nie zacząłem budowy. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w okolicy Suwałk buduje bławatka? Jeśli tak, to z chęcią bym oglądną plac budowy, bądź gotowy dom. Pozdrawiam
sados
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2011, 17:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: sados »

Witam. Jestem zainteresowany projektem Bławatek, a konkretnie Bławatek II. Czy ktoś buduje Bławatka czy Bławatka II w okolicach Włocławka.
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

DSC00072.JPG
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

DSC00077.JPG
GOSIA LUKASZ
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 21:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: GOSIA LUKASZ »

witam jestem zainteresowana kupnem tego projektu chciała bym sie dowiedzieć ile potrzeba sztuk pustaka i jaki koszt fundamentu wszystkim biwakowiczka życzę powodzenia :lol:
paulaprzygoda
Majsterkowicz
Posty: 40
Rejestracja: 05 wrz 2011, 14:18
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: paulaprzygoda »

witaj GOSIA LUKASZ . z tego co wiem to przy każdym projekcie jest zakładka " rysunki+kosztorys" - jest tam umieszczony szczegółowy kosztorys i rozpiska materiałów - zajrzyj tam.
Paula
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

WITAM na obecna chwile jak widac na zdjeciu wyzej dodanym wyniosło mnie okolo 90 tys zł w tum ze wszystko robie sam oprócz dachu
paulaprzygoda
Majsterkowicz
Posty: 40
Rejestracja: 05 wrz 2011, 14:18
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: paulaprzygoda »

tyczka 2010 - murowałeś też sam, czy miałeś murarza? Wydaje mi się, że to nie dużo jak na stopień "zaawansowania" budowy. Życzę powodzenia!
Paula
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

paulaprzygoda tak dosłownie murowałem ocieplałem inst. elektryczna tynki robiłem sam mam firme bud w wolnych chwilach robie u siebie na budowie zycze powodzenia wszystkim w budowaniu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości