Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Mirek
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Mirek »

To chyba pierwszy, praktycznie ukończony już Bławatek!
Super!!!
Gratuluję i pozdrawiam!!!
Ardea
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2011, 16:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Ardea »

Witam serdecznie!
Gosiu, gratuluję. Muszę przyznać, że wnętrza urządzonego Bławatka bardzo mnie zaskoczyły, inaczej je sobie wyobrażałam...
Na początku sierpnia osiągnęliśmy SSZ i jesteśmy na etapie instalacji. W czym mogę pomóc? Trudno powiedzieć, bo każdy sam musi przemyśleć swoje potrzeby i wybrać to, co dla niego korzystne. Uważam, że Bławatek to niezły projekt, łatwo go adaptować, chociaż jest w nim trochę kontrowersyjnych rozwiązań, ale my dobrze wybraliśmy. Powiem uspokajająco, że żadne "kwiatki" w czasie budowy nie wyszły, wszystko było ok. Jak to z projektami powtarzalnymi bywa nie wszystko jest przydatne (np. projekt elektryki). Dość szczegółowo prowadzę dziennik na innym forum budowlanym i tam "rozsławiam" naszego Bławatka. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę wstawić jakieś fotki, ale to w zasadzie będzie dublowanie tych, które już są. Pozdrawiam.
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Witam


Chcę się dowiedzieć jak rozwiązaliście temat kanalizacji oraz wentylacji. czy to zostało zrobione od razu czy też będzie ryte w podłodze po fakcie ( zalania stropu oraz podłogi).
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Witam chciałam zapytać na jakim innym forum rozsławiany jest Bławatek chętnie poczytam. Dziękuję.
KrisPIT
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: KrisPIT »

mojcukiereczek pisze:Witam Czy ktoś buduje Bławatka w Świętokrzyskim?????????? :)
Witam, jeden Bławatek w Świętokrzyskim czeka na pozwolenie, niedługo startujemy, chętnie zapoznamy innych kieleckich Bławatkowiczów, których juz teraz pozdrawiam, piszcie!!! :D :D :D
Ardea
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2011, 16:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Ardea »

Wyprowadzenia do hydrauliki robiliśmy przed chudziakiem.

Napisałam, ze rozsławiam (trochę na wyrost) ja zwyczajnie opisuję budowlane perypetie w dzienniku budowy, a naszalila prowadzi blog na Muratorze. Na pewno popularyzuje to projekt, wiele osób pisało, że żałuje iż nie znało wcześniej tego projektu, bo chętnie by budowały Bławatka...
agnieszka litwicka
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: agnieszka litwicka »

Dziękuje my tego Bławatka budujemy w woj. mazowieckim,widzę iz więcej osób buduje w świętokrzyskim.
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

a czy na dolnymsląsku nikt nie buduje bławatka
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

My budujemy na dolnym śląsku i też szukamy, kogoś kto buduje Bławatka niedaleko nas. Tyczka jak chcesz, to wyślij wiadomość na priv, może akurat jesteśmy niedaleko siebie :)
Pozdrawiam wszystkich :)
m_p
Domator
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2011, 19:41
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: m_p »

MAŁGONIA GRATULUJE TAK ŚLICZNEGO DOMKU, WIDAĆ WYKOŃCZENIE DOPIERO ROBI WRAŻENIE:)) MY JESTEŚMY NA ETAPIE WYLEWANIA PIERWSZEGO STROPU, WIĘC DALEGO W POLU PORÓWNUJĄC Z WASZYM DOMKIEM. MAM DO CIEBIE PYTANIE CZY PODNOSILIŚCIE ŚCIANKĘ KOLANKOWĄ CZY ROBILIŚCIE ZGODNIE Z PROJEKTEM??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości