Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

Witajcie :)
Frytka 001, my rozwiązaliśmy kuchnię tak; zrobiliśmy całą ściankę nośną bez drzwi w kuchni. Czyli nie ma wejścia do spiżarni od strony kuchni. Spiżarnię zamieniliśmy z toaletą. Wejście do spiżarni jest od strony salonu, a toaleta z wiatrołapu z oknem 90/150. Wiem, że tam słup będzie ale przynajmniej nie będziemy co chwilę świecić światła. Do spiżarni myślę, że rzadziej się chodzi :) Poza tym nie chcemy mieć toalety w salonie. Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie ale na dzień dzisiejszy, tak mi się wydaje. Kuchnia będzie wkoło w zabudowie i nie będę musiała martwić się gdzie wstawić lodówkę ;)
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

Stan na dzień dzisiejszy:-)
Załączniki
Zdjęcie0810.jpg
Zdjęcie0812.jpg
Zdjęcie0789.jpg
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Już przykryte :)
Obraz 001.jpg
Obraz 009.jpg
Malgonia
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Malgonia »

Hej!
Na szybko wrzucam kilka fotek. My już kończymy budowę i zaczynamy przeprowadzkę (choć jeszcze troszkę jest do zrobienia). Dawno mnie nie tu nie było i nie mogłam się zalogować na moje stare konto (Gonia). Jak będę miała więcej czasu to wrzucę więcej zdjęć i coś więcej napiszę. Pozdrawiam serdecznie!
Gosia
czekamy jeszcze na tynk - ten kolor to tylko podkład
czekamy jeszcze na tynk - ten kolor to tylko podkład
wejście
wejście
salon
salon
widok na pokój
widok na pokój
WC
WC
łazienka główna
łazienka główna
kuchnia
kuchnia
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

goniu gratuluje slicznie wykonczony domek moge cie prosic o troszke wiecej fotek na tyczka1985@wp.pl interesuje mnie rozplanowanie salonu a klatka jest wysoka pod same drzewo czy opuszczona cos
adamek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2011, 17:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: adamek »

Malgoniu twój Bławatek jest przepiękny, mamy podobny gust, zachwyciły mnie szczególnie schody. Bardzo cię proszę wrzuc jeszcze kilka fotek z tyłu domu i bok z wykuszem. Pozdrawiam serdecznie!
goska_mikolow
Domator
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2011, 10:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: goska_mikolow »

Witam! My jutro montujemy łączniki termiczne do balkonów a w sobotę zalewamy strop. Zdjęcia - stan sprzed tygodnia.
Pozdrawiamy.
Obrazek

Obrazek
Malgonia
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Malgonia »

Witam,
wrzucam jeszcze kilka zdjęć. Tyczka, jeśli nie ma wśród tych zdjęć takich, które Cię interesują, to daj znać. Narazie na maila nie wysyłałam, bo nie chcę dublować. Nie bardzo rozumiem o co chodzi w pytaniu o schody. Może znajdziesz odpowiedź na zdjęciach ;)
Adamek, według życzenia zdjęcia domu. My nie robiliśmy wykusza. Zlikwidowaliśmy tylną lukarnę. Wszystkich przepraszam za bałagan, który widać na zdjęciach. Ale jesteśmy w trakcie przeprowadzki i narazie rzuca się rzeczy, gdzie się da ;)
Przypomniała mi się jedna kwestia dot. budowy. Jeśli ktoś pozostawia wc przy salonie w niezmienionym kształcie, to niech zrobi lepiej odpływ do umywalki obok muszli. Teraz wiem, że spokojnie umywalka by się zmieściła (nawet większa niż my mamy) a lepiej by to wyglądało i chyba byłoby bardziej poręcznie. Tak mi się wydaje. Z innych spraw do mierzcie od razu ścianki w kuchni. My musieliśmy dorabiać ściankę przy wejściu do spiżarki po prawej stronie, co wiązało się ze zwężeniem drzwi. Inaczej, strasznie trzeba by było kombinować z meblami, ponieważ normalna głębokość mebli to 60 cm. Tam było mniej. Okazało się też, że wszystkie otwory na drzwi w projekcie były za wysokie. Trzeba było je przerabiać dosyć późno, co było dość uciążliwe.
Pozdrawiam!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Gonia gratuluje! Twój bławatek wyglada super :)
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

Domek jak z bajki....Gratuluje :) i zazdroszczę.....Pozdrowionka dla wszystkich bławatkowiczów ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości