Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
tyczka2010
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: tyczka2010 »

ponieważ o te 6-7 tys szkoda zabierac urok budynku
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

Hej!
tak naprawdę, to trudno powiedzieć ile można zaoszczędzić przez brak lukarny - podaliśmy tylko luźne szacunki naszego wykonawcy. Teraz na pewno wiemy, że zaoszczędziło to nam dodatkowych problemów, bo im prostszy dach, tym trudniej coś zepsuć (choć i tak nie obyło się bez poprawek). Czy wygląda ciekawie czy nie - kwestia gustu, nam akurat nie zależało na tej lukarnie.

pozdrawiam,
Gosia
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

WITAM, to zdjęcie naszej działeczki, a na niej sad :D i płotek, który zrobiliśmy sami, latem ;)

Obrazek
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

Działeczka jest do końca płotu, a dalej sąsiad ma ogrodzone siatką.
bilka_14
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2011, 13:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: bilka_14 »

Zmienialiście rozkład pomieszczeń na górze ? Jak tak to prosiła bym o jakiś szkic. Zadowoli mnie Paint ;) Bo ja bym chciała 3 sypialnie na górze i nie wiem
bilka_14
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2011, 13:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: bilka_14 »

a już to nie potrzebne wymyśliłam że tam będzie gabinet .. w tym niepotrzebnym najmniejszym pokoju a kto wie może się kiedyś przyda w inny sposób .. a co do innych rozwiązań to brak okien dachowych w pokojach na koszt dużych okien w ścianach .. brak balkonu z tyłu domu i tam średnie okno... brak drzwi z kotłowni na dwór .. małe okno podłużne w garażu ... brak kominka ..tyle na razie :)

Mogę prosić o zdjęcie garderoby w pokoju z łazienką .. jakoś nie mogę sobie w ogóle tego pokoju od tej strony wyobrazić
mumineek83
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mumineek83 »

Witam wszystkich,
Nie wiem czy to odpowiedni czas ale może ktoś wrzuci
jakieś zdjęcia pomieszczeń,czy u kogoś trwają już jakieś
prace instalacyjne itp.?
Z góry dzięki :D
bilka_14
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2011, 13:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: bilka_14 »

ja czekam aż skończą jeszcze ten projekt http://www.domoweklimaty.pl/index.php?p ... 895&flip=1 bo również bardzo mi się podoba. Ciekawe jak w kosztorysie oszacują.
naszalilia
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2010, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: naszalilia »

Witam, dzisiaj nasz projektant- kierownik złożył podanie o pozwolenie na budowę i skasował 1550 zł za zmiany,szkody górnicze i adaptacje projektu. Mamy naszego bławatka bardzo zmienionego. Garaż poszerzony o 65 cm,zlikwidowana lukarna i balkon w łazience,z tyłu wyprostowana ścianka czyli powiększony salon o 5m, okna w salonie 2 po 1800 x 1800 no i drzwi tarasowe, taki rozmiar jak jest w projekcie. Z tyłu domu taras około 20 m, 3/4 zadaszone a reszta do opalania :D
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

Naszalilia, moim zdaniem zrobiliście bardzo dobre zmiany. Teraz, jak robię projekty salonu i planuję tam różne rzeczy, to powiem Ci, że właśnie te 5 m. kw. by się przydało ;) W szczególności brakuje mi troszkę miejsca na tej ścianie, gdzie jest kominek. Zobaczycie zresztą sami jak będzie już stał Wasz domek i zaczniecie planować wnętrza. Zastanawiam się tylko w jaki sposób zadaszycie taras. Dach będzie przedłużony, czy będzie tam jakiś dodatkowy daszek? Życzę powodzenia! :)

Muminku, u nas dopiero planowane są ścianki wewnętrzne, więc narazie fotek bez tych ścianek nie wrzucam. Jak coś się pojawi, to oczywiście nie omieszkam. Może pozostali inwestorzy coś wrzucą ;)

Pozdrowienia!
Gosia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości