Projekt domu - Ganimedes NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Co do kredytu to musisz dopytać w banku.
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Kuchni niestety nie mogę wstawić .. może nasze projekty pomogą Wam w podjęciu decyzji. Kuchnia tez jest fajna. Subiektywna opinia
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: jakubc »

@pastelos

Ładnie. Przy takim bezprogowym prysznicu w posadzce zadbajcie, żeby mieć spływ jak najniżej względem posadzki łazienki. Bardzo łatwo zalać podłogę, zwłaszcza jeśli nie czyści się co parę dni sitka (sprawdzone ^^).
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Dziękuję. Widziałam, ze spływ jest dosyć nisko, ale zapewne będziemy musieli pamiętać o tej kratce. Ten prysznic będzie (tak sadze) rzadziej używany, ale jednak...
olajędrula
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2017, 18:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: olajędrula »

Witam, przymierzam się do projektu Ganimedes. Będziemy budować w okolicy Wrocławia- czy jest ktoś z województwa dolnośląskiego, kto jest w trakcie budowy lub mieszka w domku ? Przejrzałam posty i chyba nietykalny ale nie wiem czy jeszcze tu zagląda :)

Do innych inwestorów tego projektu, czy możecie mi zmierzyć wysokość ścianki kolankowej po wylewkach lub już z gotową podłogą- czy podnosiliście ściankę- jeżeli tak to o ile?

p/s miło popatrzeć na Wasze wspaniałe "budowle" i piękne aranżacje :)

Ola
nietykalny
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2016, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: nietykalny »

tak ja jestem z Dolnośląskiego, lecz dopiero na etapie załatwiania pozwolenia. z budową będziemy ruszać najprawdopodobniej po świętach.

mam pytanie do osób, które już mają za sobą etap budowy. Ile płaciliście za więźbę ( tylko konstrukcja dachu ). albo chociaż ile za m3.

pozdrawiam.
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Super, ze wreszcie ruszyło zainteresowanie tym projektem :) ciekawa jestem Waszymi pomysłami na wnętrza.
Co do więźby to nie pomogę bo płaciliśmy za całość
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Co do ścianki kolankowej my podnieśliśmy , chciałam o jeden pustak, ale nie wiem ile w efekcie wyszło. Jesteśmy przed podłogami i do gotowego skosu mamy 122 cm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości