Projekt domu - As III G NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: jakubc »

femstudio pisze:Witam, nie wiem czy to tylko u mnie ale prawie wszystkich zdjęć załączanych przez użytkowników forum mi nie wyświetla? czy też tak macie?
Zgadza się, aktualizujemy właśnie silnik forum i mimo starań, niektóre funkcje nie działają jeszcze prawidłowo. Nad zdjęciami już pracujemy, mam nadzieję że problem uda się rozwiązać błyskawicznie.

Na razie - zdjęcia powinno nadal dać się kliknąć i otworzyć jako nową zakładkę w przeglądarce. W ten sposób można je przynajmniej zobaczyć, choć nie da się łatwo obejrzeć wszystkich na raz, jak w poście.

W razie uwag czy wątpliwości, zapraszam do nowego tematu-ogłoszenia: http://domoweklimaty.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=954
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
radek
Domator
Posty: 171
Rejestracja: 14 maja 2014, 20:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: radek »

Cześć. :)
Pytanie do Kuby: Gdzie się podziały ostatnie dwa posty z tematu As III G? Zostały celowo usunięte, czy zaginęły w rozgardiaszu wprowadzania nowego silnika?
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: jakubc »

radek pisze:Cześć. :)
Pytanie do Kuby: Gdzie się podziały ostatnie dwa posty z tematu As III G? Zostały celowo usunięte, czy zaginęły w rozgardiaszu wprowadzania nowego silnika?
Hej

Tak, to element tego samego problemu :) Posty oraz zdjęcia nie przepadły, jesteśmy w trakcie poszukiwania metody przywrócenia wszystkiego na miejsce.
Możesz spokojnie te posty jeszcze raz opublikować, jeżeli chcesz żeby było szybciej.
Proszę o cierpliwość!
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
radek
Domator
Posty: 171
Rejestracja: 14 maja 2014, 20:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: radek »

Cześć. :)
Niestety nie dam rady ich ponownie opublikować, bo po pierwsze tylko jeden jest mój (drugi wrzucił Femstudio), a po drugie nie pamiętam już dokładnie co napisałem. :? Cała nadzieja w tym, że uda się Wam je odnaleźć i ponownie wrzucić na forum. Pozdrawiam.
Do Fhuzbych: Jeśli w dalszym ciągu jesteś zainteresowany obejrzeniem domu w realu, zapraszam i czekam na kontakt. :)
biper78
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2015, 23:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: biper78 »

Hej wszystkim zapracowanym :oops: i tym co juz odpoczywaja :geek: cieszac sie z owocow swojej pracy. Radku piekne wnętrza az milo oko sie cieszy ogladajac salon i inne pomieszczenia. Jesli uda Ci sie i czas pozwoli wrzucić kilka fotek z propozycją urzadzenia góry (pokoi) bede wdzieczny. A jeszcze jedno czy ktos juz zastanawial sie nad kostka na zewnatrz tarasem itp...
biper78
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2015, 23:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: biper78 »

Femstudio GRATULACJE i byle w górę. Pogoda sprzyja wiec praca idzie w dobrym tempie nawet sie nie obejrzysz jak dom dachem zostanie pokryty. Pamietam jak dzis kiedy zaczynalismy milo sie wspomina...
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

Do Iwona. obejrzyj ten filmik odnośnie kominków przyda się w wyborze
http://www.kominki-godzic.pl/blog/palen ... ce-drewno/
Iwona
Domator
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Iwona »

Dzięki jeszcze raz Femstudio!
Przeczytałam z wielkim zainteresowaniem.
Teraz z mężem będziemy się zastanawiać i podejmować decyzje.

Pozdrawiam,
Iwona.
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

Do Bipper i vanmaniek
widziałem u ciebie na zdjęciach, że majstry zalewały ci nadproże górnych okien, które jest połączone razem z wieńcem ściany kolankowej. Mam pytanie czy zalewali wszystko razem, czy podczas zalewania słupów obok drzwi balkonowych nie uciekał beton przez wieniec?

Zastanawiał się ktoś nad powiększeniem salonu na dole usuwając ściankę działowa pomiędzy pokojem a salonem? wczoraj tak stanąłem sobie i naleciał mnie taki pomysł.
jak to wygląda teraz podczas użytkowania, czy salon jest wystarczająco duży aby pomieścić kanape oraz stół obiadowy?
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

kilka fotek po zalaniu wieńca górnego.
DSCF4169.jpg
DSCF4165.jpg
DSCF4164.jpg
DSCF4163.jpg
U nas schody z racji stropu teriva musiały mieć 17 stopni 18x26cm, wiec dziewiąty stopień to pierwszy spocznik, dziesiąty to drugi spocznik i 7 do góry
DSCF4151.jpg
DSCF4162.jpg
fundament oddzielający kotłownie zastosowany został celem obniżenia posadzki w kotłowni o 34cm.
DSCF4156.jpg
łazienka zmniejszyła się po szerokości o 15cm ponieważ wymiary komina to 52x36cm oraz doszło 24cm kanałów wentylacyjnych do łazienek
DSCF4155.jpg
betonu na wieniec poszło niecałe 5m3.
dziura w stropie na życzenie zduna-ponieważ komin do kominka będzie zaczynał się od stropu
DSCF4153.jpg
Załączniki
DSCF4161.jpg
Ostatnio zmieniony 25 lip 2016, 12:12 przez femstudio, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości