Projekt domu - As III G NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

Kolego Out, poczytaj forum.
tam dokładnie pisane było kto gdzie postawił.
Ja postawiłem w Bychawie i zapraszam serdecznie do pooglądania. mogę podać nr tel jeśli chcesz
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

Czy ktoś może wrzucić jakieś zdjęcia lub projekt górnej łazienki? idzie zima więc należałoby się w końcu wziąć za jej wykończenie. szukamy inspiracji.
Lukas
Majsterkowicz
Posty: 34
Rejestracja: 23 lut 2016, 01:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Lukas »

Izolowaliście od strony stryszku ściany szczytowe tak jak w projekcie(z obydwu stron)?
Jak rozwiązana jest wentylacja stryszku? Nie znalazłem tego w projekcie? Tak samo wentylacja garażu?
Blackspeed15
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2019, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Blackspeed15 »

Witam szanowne grono czy ktoś buduje według tego projektu w Łodzi bądź woj. Łódzkim?
Iwona
Domator
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Iwona »

Witam, my już wybudowani;) woj. Łódzkie, Szczerców.
Pozdrawiam.
Blackspeed15
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2019, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Blackspeed15 »

Iwona pisze: 22 paź 2019, 13:06 Witam, my już wybudowani;) woj. Łódzkie, Szczerców.
Pozdrawiam.
Czy mogli byśmy z żoną zerknąć nawet tylko z zewnątrz jak wygląda na żywo? Przymierzamy się do tego projektu i wydaje nam się bardzo rozsądny
Iwona
Domator
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Iwona »

Pewnie, że tak:) Można na zewnątrz i wewnątrz.
Proszę o wiadomość prywatną i się dokładnie umówimy.

Pozdrawiam.
Lukas
Majsterkowicz
Posty: 34
Rejestracja: 23 lut 2016, 01:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Lukas »

Lukas pisze: 17 paź 2019, 22:40 Izolowaliście od strony stryszku ściany szczytowe tak jak w projekcie(z obydwu stron)?
Jak rozwiązana jest wentylacja stryszku? Nie znalazłem tego w projekcie? Tak samo wentylacja garażu?
Ponawiam zapytanie? Jak u was wygląda rozwiązanie tego tematu.

Dodatkowo nowe osoby co wybudowały jak u was jest rozwiązany temat balkonu nad wykuszem?
U nas plan jest taki że robimy izolacje na stropie wykusza, izolacja papa, XPS 30cm, wylewka betonowa, izolacja, warstwa wierzchnia.
Izolacja i XPS powiększony o warstwę przyszłego ocieplenia budynku o około 26cm od obecnego pionu scian wykusza i na nim szalunek do ułożenia betonu.

Miło by było jak by osoby budujące odwiedzające forum wypowiedziały się cokolwiek..
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
femstudio
Domator
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2014, 19:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: femstudio »

kolegoLukas zadzwoń 667294574 to ci wszystko wytłumaczę jak uy mnie było zrobione.
Lukas
Majsterkowicz
Posty: 34
Rejestracja: 23 lut 2016, 01:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: Lukas »

Hej, mam Twój numer wcześniej zapisany, jak będziemy bliżej etapu balkonu miałem do Ciebie dzwonić by skonsultować rozwiązanie.
Jesteś tu jedyny aktywny i szkoda, że inni budujący nie dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami itp.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości