Projekt domu - As III G NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
vanmaniek1
Domator
Posty: 33
Rejestracja: 22 lut 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: vanmaniek1 »

Witaj Goya :)

Radek bardzo dobrze opisał wybór tego projektu, jestem całkowicie za i zgadzam się z tym w 100%.
Nie namawiam nikogo na As III G, ponieważ każdy gust oraz potrzeby są inne, natomiast z doświadczenia mogę tylko napisać, iż nigdy nie będziecie pewni na 100%, że wybraliście prawidłowy projekt. Jeśli chodzi o mnie, akurat ten projekt pokazuje za każdym razem kiedy w niego wątpię, że jednak jest właściwy :D
radek
Domator
Posty: 171
Rejestracja: 14 maja 2014, 20:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: radek »

Witam!
Dzisiaj fachowcy od okien zakończyli montaż stolarki okiennej. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ela
Domator
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2014, 22:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: ela »

cześć wszystkim, widzę że forum się rozrosło, super. Nasza ekipa wróciła na budowę po zimowej przerwie :) wrzucam jeszcze zdjęcia z listopada a następnym razem dodam coś bardziej aktualnego. Pozdrawiam wszystkich budujących :)Obrazek

Obrazek
goya888
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2015, 13:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: goya888 »

Witam ponownie!Dziękuje za wpisy. Prześledziliśmy kolejne kilkadziesiąt projektów ,ale jak widać wciąż wracamy do Asa i do forum..To prawda, chyba nie ma idealnego projektu. My również braliśmy pod uwagę opcję budowy osobnego garażu, jednak z tego co mi wiadomo wówczas płaci się dużo większy podatek od nieruchomości, niż w przypadku gdy garaż jest wbudowany w bryłę budynku.Przed nami jeszcze bardzo daleka droga..jesteśmy dopiero na etapie przekształcania działki i przepisu u notariusza..marzy nam się wylanie w tym roku fundamentów, czy się uda zależy od uzyskania pozwolenia na budowę a jak wiadomo z tym bywa róznie..Radku czy mógłbym prosić o zdjęcie od strony garażu ? chciałbym zobaczyć jak wygląda odległość między dachem garazu a oknami i czy da się coś z tym ewentualnie zrobić..:) Dziękuję i pozdrawiam.
radek
Domator
Posty: 171
Rejestracja: 14 maja 2014, 20:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: radek »

Hej Goya!
W odpowiedzi na Twoją prośbę wrzucam zdjęcie naszego Asa III G od strony garażu. :)

Obrazek

P.S.
Zdjęcie musiałem robić z posesji sąsiadów, żeby uzyskać odpowiedni kadr :D
ela
Domator
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2014, 22:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: ela »

cześć, a to postępy na naszej budowie :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
vanmaniek1
Domator
Posty: 33
Rejestracja: 22 lut 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: vanmaniek1 »

Cześć wszystkim
Fajnie ogląda się ASY już na konkretnym etapie budowy, my na razie jeszcze w wykopach ale jak tylko coś więcej się pokaże, to też pozwolę sobie wrzucić kilka zdjęć :D , Pozdrawiam hej
radek
Domator
Posty: 171
Rejestracja: 14 maja 2014, 20:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: radek »

Hej!
Wczoraj wstawiliśmy prowizoryczne drzwi. Dzisiaj wchodzi elektryk. :D

Obrazek

Obrazek
vanmaniek1
Domator
Posty: 33
Rejestracja: 22 lut 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: vanmaniek1 »

Cześć !!
I znów wracamy do początku budowy :D , kilka zdjęć z naszych wykopów 8-) Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - As III G NF40

Post autor: pastelos »

mam pytanko, powiekszaliscie kuchnie kosztem spizarki czy pozostawialiscie tak jak jest w projekcie ?
macie juz pomysly na tak mala kuchnie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości