Projekt domu - Azyl

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Azyl

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Azyl

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

janusz kalita 2009-12-12 22:14:30
Ja myśle, że ta łazienka jest w odpowiednich wymiarach mam prawie identyczna w obecnym domu. Większy problem jest brak okna bo jednak zadna wentylacja nie zastąpi przewiewu naturalnego. Po za tym brawa dla projektanta dom o prostej bryle, ekonomiczny w utrzymaniu wygodny, Kąt nach. dachu pasujący do prawie każdego terenu, mały a jednocześnie okazały.

soda 2009-05-13 09:34:23
Moim zdaniem mozna prosto powiekszyc ta lazienke. Trzeba zlikwidowac WC i przesunac drzwi w przedsianku i scianke lazienki w prawa strone. W tym domu sa tylko 2 pokoje i jedna lazienka powinna wystarczyc do obslugi tego domu.

ja 2009-05-10 17:37:10
budynek nawet nawet tylko łazienka jakas mała pytanie jedno czy łazienke mozna powiekszyć
betti81
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2010, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Azyl

Post autor: betti81 »

Witam. Zakupiłam ten projekt i garaż przerobiłam na pokój i łazienkę. Przez co powiększył się hall. Moje pytanie brzmi tak czy nie będzie problemu z przerobieniem całej instalacji i wody ?? I proszę o doradę jak zrobić spiżarkę przy kuchni, jestem gotowa zrezygnować z WC, bowiem na górze będzie łazienka i pokoje. pozdrawiam i proszę o doradę.
Grażka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2011, 12:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Azyl

Post autor: Grażka »

Witam na forum, zakupiłam właśnie projekt tego domku. Chciałabym jednak co nieco zmienić: wygospodarowac w kuchni spiżarnię, z garazu zrobić sypialnie z łazienką, a z łazienki garderobę. Planujemy także zagospodarować poddasze: jeden większy pokój, łazienkę i stryszek. Polecam się forumowiczom, którzy mają już doświadczenie w realizacji tego projektu. Grazka
pte
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2012, 20:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Azyl

Post autor: pte »

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu Azyl ale wcześniej chętnie zobaczę ten dom w trakcie budowy lub skończony. Jeżeli ktoś zna adres lub sam poda swój to będę wdzięczny Pozdrawiam pteda@o2.pl
Sylwia1
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2016, 19:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Azyl

Post autor: Sylwia1 »

Witam, czy buduje ktoś ten dom na śląsku? Jakie są rzeczywiste koszty budowy. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości