Projekt domu - Alaska

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Alaska

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

sas8147 2010-01-07 17:05:57
halinaw1 Jesli masz jakies zdjęcia chociaz fundamentów to również będe wdzięczny. Z chęcią i na same fundamenty popatrze jak od początku powstaje ten domek. Dodałem go narazie do ulubionych i codziennie wchodzę, oglądam go i się zastanawiam. W grę wchodzi jeszcze "Pedro" gdyż rozmieszczenie ma bardzo podbne, ale ten dach :( na gorze przez to normalnego okna z parapetem nie ma w nim , wiec bardzo skłaniam sę co do Alaski. POZDRAWM I moj email to sas8147@gmail.com

sas8147 2010-01-07 17:01:45
Iza ja również byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie mi kilku zdjęć na mój email: sas8147@gmail.com

halinaw1 2009-12-07 12:51:11
jesteśmy już po wybudowaniu fundamentów. Czekamy do wiosny. IZA mozesz przesłać zdjęcia na adres halina.lewkowo@op.pl ?

agusia663 2009-12-06 21:34:40
Witam, mam prośbę do IZY czy mogłabyś wyslać zdjęcia z budowy Alska na adres agusia663@interia.pl, zakupiliśmy ten projekt, na wiosnę zaczynamy budowę.

milinas 2009-11-28 12:08:01
witam.prosze cie IZA o przeslanie zdjec z budowy alaski na adres: milinass@gmail.com jestem zainteresowany jego budowa,z gory dziekuje za zdjecia.pozdrawiam

slawek 2009-11-25 13:54:16
witam.prosze cie IZA o przeslanie zdjec z budowy alaski na adres:kaldus@orange.pl. jestem zainteresowany jego budowa,z gory dziekuje za zdjecia.pozdrawiam

Kami 2009-11-21 20:34:35
witam poprosiłabym o przeslanie zdjęć od Ciebie Iza na adres kgrzegorzewska@gmail.com

slawek 2009-11-01 20:14:26
czy ktos juz go wybudowal? prosze o kontakt i/lub zdjecia z realizacji!! z gory dziekuje:kaldus@orange.pl.

edi182 2009-10-03 19:52:23
Dołączam do grona fanów projektu (nasza Alaska oddana została właśnie do adaptacji:))) Jedyna zmiana - jak niżej. Reszta jest w sam raz!!!

halinaw15 2009-09-28 12:36:27
Równiez zdecydowalismy się na ten projekt. jedyna zmian to likwidacja podcienia. w tym miejscu ma powstać pomieszczenie gospodarcze. pozdrawiam wszystkich sympatyków ALASKI

monia 2009-09-10 08:34:33
my tez kupilismy ten projekt, dom poszerzylismy o 1m od strony salonu i zlikwidowalismy podcien od tyłu domu , tam zrobimy kotłownie i dzieki temu powiekszymy garaz.

iza 2009-08-28 23:55:34
Witam. Właśnie budujemy ten dom, co do zmian podnieśliśmy ścianę kolankową i zyskaliśmy ok 20m. Również zamierzamy urządzić kącik gospodarczy pod schodami, a kosiarkę będziemy trzymać w garażu. Możemy przysłać zdjęcia na adres zainteresowanych. Nasz dom bardzo nam się podoba! Pozdrawiamy! Czy ktoś jeszcze buduje Alaskę, prosimy o kontakt.

soda 2009-06-16 14:49:23
Zuza! Nie wiem czy zwrocilas uwage, ze ten dom ma 100 m2. Domy z pokojem na parterze zwykle zaczynaja sie od 140 m2. Zrobienie miejsca na stol nie jest problemem w tym projekcie. Wystarczy dodac wykusz i juz^^, jednak powieksza to powierzchnie uzytkowa co wiaze sie z wiekszymi kosztami uzytkowania. Nie wiem czemu wszyscy chca trzymac grabie w domu? Mala altanka na sprzety ogrodowe sprawdza sie rownie dobrze. Jak ktos musi to latwo mozna zabudowac podcien i zrobic pomieszczenie gospodarcze. Kuchnia..... coz kwestia gustu. Moim zdaniem jest funkcjonalny jak na dom o tak malej powierzchni.

zuza 2009-06-16 14:26:40
dla mnie nie jest funkcjonalny 1. brak miejsca na pralnię 2, otwarta kuchnia , nie chciałabym żeby goście patrzyli na ewentualny bałagan w kuchni lub czuli zapachy 3 brak pokoju dla gości na parterze 4. brak w salonie miejsca na stół z krzesłami np na rodzinne święta nie będziemy przeciez przy barku siedzieć :) 5,. oprócz tej marnej kotłowni brak pomieszczeeń gospodarczych, gdzie rupiecie, słoiki, warzywka na zime , grabie , kosiarke , kwiaty na zimowanie itd to tak na biegu ;) ale każdy ma inne potrzeby

halinaw15 2009-05-26 11:13:38
Długo szukałam dobrego,ale przede wszystkim funkcjonalnego projektu dla mojej rodziny i znalazłam. Prosta bryła,odpowiedni metraż, kotłownia poza częścią mieszkalną, mozliwość przejscia do garażu, jeden komin, funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, a nawt małą spizarnię mogę sobie wygospodarować pod schodami co dla gospodyni domu jest bardzo ważne. Chyba zakupię ten projekt. Może ktoś ma uwagi do tego projektu? będę wdzięczna.
misiek444
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2010, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: misiek444 »

Witam. Jestem przekonany do kupna projektu ,,Alaska" tylko bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcia z budowy, jeśli jest taka możliwość to proszę kogoś kto już buduje o przesłanie zdjęć na adres uno451@wp.pl z góry dziękuję za odpowiedz.
75edyska
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2010, 21:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: 75edyska »

Witam. Jestem przekonana do kupna projektu ,,Alaska II" tego bez podcienia a zato z pomieszczeniem gospodarczym, tylko że my chcemy przez to powiększyć kotłownie aby mieć miejsce na opał i drzewo, bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia z budowy, jeśli jest taka możliwość to proszę kogoś kto już buduje ALASKE LUB ALASKE II o przesłanie zdjęć na adres edyska75@interia.pl z góry dziękuję za odpowiedż, a jeśli chodzi o spiżarke pod schodami to uważam że to świetny pomysł + wykusz w jadalni i mamy do idealny
tomczaas
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2010, 21:16
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: tomczaas »

Witam
Może nie będę oryginalny, ale zamierzam kupić ten projekt i w związku z tym serdecznie proszę o przesłanie fotek z realizacji tego projektu :-)
Z góry dzięki i pozdrawiam.
tomczas1@wp.pl
strażak_123
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2010, 20:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: strażak_123 »

witam wszystkih budowniczych alaski ja postawiłem ten domek jesli hcecie obejrzec fitki to zapraszam na moj.extradom.pl zakłatka alaska pozdrawiam
Patryk
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: Patryk »

Cześć chciałem prosić kogoś kto buduje ten dom - Alaska o przesłanie na mojego e-maila zdjęć z budowy , oraz mam prośbę o podanie zbliżonej kwoty stanu surowego zamkniętego! Chodzi o orientacje przed pobraniem kredytu! Z góry Dzięki . Mój e -mail patryk1188@wp.pl Pozdrawiam :D
przemox
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2010, 15:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alaska

Post autor: przemox »

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany projektem Alaska II jednak przed zakupem chciałbym zobaczyć ten domek na żywo. Czy jest ktoś tak uprzejmy i mógłby podać namiary gdzie można go zobaczyć w woj. mazowieckim. Jestem z okolic Ciechanowa kontakt przemo_m1@o2.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości