Projekt domu - Bławatek III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Bławatek III

Post autor: admin »

RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam,
szukam osób, które budują ten domek. Jestem ciekawa jak w realu wygląda okno w salonie, zastanawiam się czy nie będzie lepsze aż do ziemi. pozdrawiam
jacob374
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2013, 20:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: jacob374 »

I wonder how the real world looks like a window in the living room,,,, what that mean....???
hr
gul123
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2013, 09:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: gul123 »

Witam,
szukam osób, które budują ten domek. Jestem ciekawa jak w realu wygląda okno w salonie, zastanawiam się czy nie będzie lepsze aż do ziemi. pozdrawiam
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam wszystkich,
czy naprawdę nie ma osoby która realizuje ten projekt?
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Chociaż nikt się nie odezwał to i tak zakupiliśmy ten projekt. Tak nas oczarował :P że nic innego się nie podoba. Jesteśmy w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. Jak zacznie się coś dziać to zacznę wstawiać fotki :) pozdrawiam wszystkich. :)
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam,
chociaż cały czas czekamy na pozwolenie to już zmieniliśmy: jedno okno z dolnej łazienki przesunęliśmy tak żeby w pralni było, okna strychowe i garażowe zmieniliśmy na tradycyjne, garaż poszerzyliśmy o 55 cm ( tylko tyle można było względem warunków zabudowy). Te zmiany kosztowały 1350 zł . Dodam jeszcze że nasz bławatek III to lustrzane odbicie.
Pozdrawiam
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam, dzisiaj jak dla mnie jest wielki dzień, ponieważ po długich wyczekiwaniach odebrałam pozwolenie na budowę !!!
Teraz tylko musimy odczekać 2 tygodnie na uprawomocnienie i zaczynamy :D .
paulinka20_87
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: paulinka20_87 »

Witam, czy budowa już ruszyła? jestem ciekawa czy Pani marzenia nabierają już kształtów ? pozdrawiam :)
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam,
budowa ruszyła z kopyta, w przyszłym tygodniu wchodzi cieśla. Jeśli chodzi o zmiany to: likwidacja pokoju na dole- stwierdziliśmy że salon będzie zbyt mały, nie wylewamy schodów betonowych na poddasze- będą dywanowe wolnostojące, wejście do łazienki i pralni będzie z przedsionka, likwidacja spiżarni dla większej kuchni, łazienka na piętrze przekształcona w garderobę z wejściem od korytarza, no i oczywiście garaż poszerzyliśmy. Jeśli chodzi o okna to: okno w salonie duże jedno płatowe nie otwierane, garażowe i strychowe zmienione na tradycyjne wielkości.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości