Projekt domu - Bławatek III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Lukasz6644
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: Lukasz6644 »

Witam! Mam pytanie do RenataW7. Również zacząłem budowę Bławatka IIIbis,aktualnie jestem na stanie zerowym. Na wiosnę ruszamy dalej. Chciałbym dowiedzieć się o przybliżone koszty stanu surowego otwartego, tzn ile mniej więcej potrzeba pustaków, cegieł na kominy, jaki strop Państwo zastosowali i jego koszt. Pozdrawiam!
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witaj Lukasz6644, stan surowy zamknięty kosztował nas 144.700. okna z bramą garażową 20000 pustaków 24'- 1962 szt pustaków 12'-432 szt, kominy były gotowe ok 5000, strop tradycyjny w/g starej receptury. Jak do tej pory najdroższymi rzeczami były: beton i dach z dachówką. Pozdrawiam Renata
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Do Lukasz6644, gdzie buduje się ów bławatek bis?
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Dach na gotowo :D :D :D Obrazek

Obrazek
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Nasz bławatek III jest już prawie na ukończeniu :D , przesyłam kilka fotek. Pozdrawiam serdecznieObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Barierki gotowe :)Obrazek
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Witam wszystkich, kolejną fotką będą drzwi. Jak mówi mój małżonek wejściowo wyjściowe :). PozdrawiamObrazek
Bławatkowa2015
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2015, 07:35
Kontakt:

Projekt domu - Bławatek III bis

Post autor: Bławatkowa2015 »

Witam serdecznie.
Od kilku miesięcy jesteśmy z mężem na etapie szukania projektu naszego wymarzonego domku. Gdy zobaczyliśmy Bławatka III bis zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia :) Mam pytanie do tych, którzy budują albo wybudowali już ten domek. Ile kosztował Państwa stan surowy zamknięty? Planujemy z mężem na wiosnę rozpoczęcie budowy i chcę złapać trochę orientacji. Co prawda Pani Renatka pisała już ile wyniósł ją SSZ Bławatka III, ale dodatkowe dane dla porównania na pewno nie zaszkodzą.
Pozdrawiam,
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

moje schodyObrazek

łazienka na doleObrazek

Obrazek

łazienka u góryObrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości