Projekt domu - Bławatek III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
RenataW7
Domator
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2013, 08:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: RenataW7 »

Jeszcze kuchniaObrazek

Obrazek
Marko88
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: Marko88 »

Witam. Jakiś czas zastanawialiśmy się z żona nad projektem domu. Padł wybór na bławatka 3. Przyznał ze dom wyglada bardzo ciekawie. Po obejrzeniu projektu uwagę zwróciła różnica wysokości elewacji, chodzi tu o różnice w poziomach między salonem kuchnia jadalnia i pokojem a łazienka. Łazienka jest usytuowana prawie 0,5m poniżej. Także z salonu idąc do łazienki trzeba pokonać 2 stopnie w dół. Jestem ciekaw jak to wyglada w domach które zostały już postawione. Jeśli ktoś posiada zdjęcia wnętrza z takim rozwiązaniem proszę o wstawienie. I jak jest z poruszaniem się po domu. Klatka schodowa również mnie zastanawia jak to wyglada?
renia2326
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 11:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: renia2326 »

Witam. My skończyliśmy budowę Bławatek III G2. Dzięki kierownikowi nie mamy spadków poziomów w budynku tylko w garażu. Dokonaliśmy kilku zmian. Łazienkę na dole przenieśliśmy do korytarza i z tamtąd też jest wejście do garażu tak jakby ciąg komunikacyjny między drzwiami wejciowymi a garażem, dzięki temu brudnymi butami nikt nie przechodzi przez salon. Powiększyłam kuchnię o spiżarkę. A nad garażem wyszedł nam pokój ok 45 m. bez belek wspierających konstrukcję. Dodaliśmy kilka okien połaciowych oraz wstawiliśmy proste okna a nie zaokrąglone. Jak są pytania to chętnie odpowiem
KOPTER
Majsterkowicz
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek III

Post autor: KOPTER »

Hej, jestem na etapie projektowania kuchni i będę miała szuflady blum 60. Szukam do nich komplementu do przechowywania sztućców i akcesoriów kuchennych.
Zależy mi na:
komplemencie, który pasuje idealnie (a nie że po bokach są szpary na 2 cm)
bambusowych wkładach (najlepiej z opcją regulowania poszczególnych przegródek)
Będę wdzięczna za polecenia!
PS. Czy to prawda, że szuflada blum ma zaokrąglone boki? Jeśli tak, czy można zamówić taką szufladę z normalnymi bokami?

Jakie macie poza tym nożki do mebli kuchennych https://uchwytymeblowe24.pl/nozki-meblowe ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości