Projekt domu - Bławatek II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Tak to prawda, cisza byla okrutna. pytanie do Marcina: jak wybrnołeś z tym wejsciem? My ostatecznie zrezygnowaliśmy z pomieszczenia nad wejsciem i przerabiamy je na "okazaly" przedpokój ;) z którego będzie się wchodzić do pomieszczenia nad garażem( sypialni ) na zdjęciu poniżej widać je trochę po prawej stronie klatki schodowej, pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć, sam też coś dorzucęObrazek
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

kolejne zdjęciaObrazek

Obrazek

Obrazek
Marcin75
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2011, 22:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: Marcin75 »

Zdjęć środka niestety nie robiłem ale postaram się zrobic i wrzucić na forum. Co do wejścia nad garaż to przesunąłem trochę komin w kotłowni i zrezygnowałem z części łazienki przy sypialni. Zostało tam i tak tyle miejsca, że można zrobić łazienke z prysznicem ewentualnie garderobe. Pozdrawiam.
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Obrazek
Marcin75
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2011, 22:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: Marcin75 »

Witam. Co tam słychać u osób budujących Bławatka II. Krzysiek jak rozwiązałes wentylacje w domu bo na twoim foto nie widzę pionów wentylacyjnych od strony kuchni. Ja obecnie jestem na etapie załatwiania kanalizacji i gazu. Pozdrawiam Marcin.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości