Projekt domu - Bławatek II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Obrazek
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Obrazek
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

czekam na inne relacje :D pozdrawiam
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: AHJ »

Witam Krzysiek,
Z podziwem patrzę na kolejne etapy prac w budowie. Oboje z mężem planujemy zakupić ten projekt gdyż, podoba nam się jego prostota połączona z elegancją. Czekamy na kolejne zdjęcia z budowy. Jesienią najpóżńiej w marcu przyszłego roku również chcielibysmy ruszyć z pracami. Czy mógłbyś na obecnym etapie przedstawić orientacyjne koszty stanu surowego zamknietego (z oknami, dachem?). Czekamy na więcej zdjęć oraz wasze uwagi, co do projektu.
Pozdrawiam wszystkich BŁAWATKOWICZÓW.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 18:36 przez AHJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin75
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2011, 22:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: Marcin75 »

Witam. Widzę, że Krzysiek zaraz zakończy stan surowy. Jesteś chyba pierwsza osoba która stawia Bławatka II. Mam pytanie Krzysiek do ciebie jakbyś mógl to wrzuć fotki jak wybrnałes z tym wejsciem z klatki schodowej nad garaż. Pozdrawiam Marcin.
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

do marcin 75; jeszcze nie wybrnąłem, niestety nie jest tak łatwo jak się wydaje. Zapożyczenie z 3-ki wymaga zaniżenia podlogi pod schodami (pod nimi jest przejście do łazienki i garażu) a i tak muszę się wciąć z conajmniej 2-3 schodkami w to nieszczęsne pomieszczenie co sprawia, że nie jest to w pelni wykorzystywalny pokoj, tylko robi się z niego zwykły strych. na chwilę obecną zostawiam schody i poszukam jakiegoś wejścia na piętrze zobaczę po wylaniu stropu jak to będzie wyglądać. Na papierze tego nie da się tego zaplanowac na żywo wszystko wygląda trochę inaczej ps. nie jest to niestety latwy i tani dom do budowania, mam jednak nadzieję że efekt końcowy wynagrodzi trud, niedługo wkleję jakieś zdjęcia ze środka może coś komuś to podpowie POZDRAWIAM
Marcin75
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2011, 22:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: Marcin75 »

Do Krzyśka: Witam na jakim jesteś etapie budowy i jak posuwają się prace i czy wybrnałes już z tym wejsciem nad garaż. Mam jeszcze pytanie ile poszło ci pustaka na budowę i innych materiałów. Pozdrawiam Marcin.
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Obrazek
krzysiek
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 22:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: krzysiek »

Obrazek
Marcin75
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2011, 22:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek II

Post autor: Marcin75 »

Witam na forum jakoś długo nikt się nie odzywał. Ale jest to zrozumiałe. Teraz w taką pogodę jest chwila odpoczynku. Ja równiez zakończyłem narazie pracę Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości