Projekt domu - Andromeda

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
angela
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: angela »

Leo pisze:Witam wszystkich szczęśliwych ludzi którzy będą mieszkać w rewelacyjnym i nowoczesnym domu jakim jest Andromeda. ja mam już możliwość zamieszkania od miesiąca....jak się mieszka ?...REWELACYJNIE. strefa dzienna i nocna wygodnie i bardzo przestrzennie. duże tarasy (które warto od razu dobrze zaizolować) okna narożne w naszym przypadku zlikwidowaliśmy z uwagi na fakt że listwy narożne nie spełniają tak dobrze funkcji jak wylany słupek betonowy i na pewno (choć nie życzę nikomu) TAM BĘDZIE NAPEWNO MOSTEK TERMICZNY pewnie nie od razu ale warunki atmosferyczne zrobią swoje.

Ale super Wam, że już macie możliwość użytkowania Andromedy. Leo, byłaby rewelacja, gdybyś wrzucił kilka zdjęć stanu obecnego Waszego domku :) My gonimy z terminami, aby zdążyć przed zimą się wprowadzić. Właśnie mamy tynki położone, niebawem hudraulika, wylewki, później przerwa, aby troszkę wyschło i jedziemy z wykończeniówką :)

Leo, bardzo ciekawi mnie jak rozwiązałeś sprawę z uszczelnieniem tarasu. My po dłuższym namyśle zainwestowaliśmy w system Botament: http://prezentacja.botament.pl/rysunki/05.01.00.jpg.
Droga impreza, ale mam nadzieję, że nigdy się nie dowiemy jak to jest gdy taras przecieka :)

Czekamy na fotki :)
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Myślę kolego, że nie masz racji z tym mostkiem termicznym. Ja wstawiłem słupki narożne 12 komorowe i wydaje mi się, że będą dużo cieplejsze niż słupek betonowy - przecież beton to mostek termiczny. Ale mniejsza o to jakbyś miał chwilkę i ochotę proszę prześlij zdjęcia zewnętrznej elewacji.
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Jeśli chodzi o taras ja dałem papę opierzenie ocynkowane + drugą warstwę papy - myślicie że to za mało?. Właśnie jestem na etapie tych prac jutro podeślę fotki.
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Witam,

Parę zdjęć z budowy. Na teraz mam zamknięty dach, okna, zabezpieczony taras i instalację elektryczną. Od jutra tynkarze ...Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zdun
Murarz
Posty: 72
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: zdun »

cześć wszytkim,
podrzucicie zdjecia z pomieszczeń wewnętrznych?
http://ventus.waw.pl OKNA drewniane i PCV | Otwock-Warszawa | Sokółka S.A, URZĘDOWSKI, Dobroplast. tel/fax:(022) 779 56 48 mob. 502 428 771
pytania do budowy odpowiem na zduni@op.pl
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Wania pisze:Myślę kolego, że nie masz racji z tym mostkiem termicznym. Ja wstawiłem słupki narożne 12 komorowe i wydaje mi się, że będą dużo cieplejsze niż słupek betonowy - przecież beton to mostek termiczny. Ale mniejsza o to jakbyś miał chwilkę i ochotę proszę prześlij zdjęcia zewnętrznej elewacji.
To dlaczego, sami producenci okien dla DOBRYCH ZNAJOMYCH nie chcą zamontować takich narożników. cyt. "komuś można zamontować ty wylewaj słup betonowy." Ja mam go wylany 25/25 i oczywiście w pełni izolowany watą i styropianem jak reszta ścian.
zdun
Murarz
Posty: 72
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: zdun »

Jeżeli jest tu jakiś inwestor andromedy z woj. mazowieckiego proszę o kontakt.
http://ventus.waw.pl OKNA drewniane i PCV | Otwock-Warszawa | Sokółka S.A, URZĘDOWSKI, Dobroplast. tel/fax:(022) 779 56 48 mob. 502 428 771
pytania do budowy odpowiem na zduni@op.pl
etamecotam
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2013, 17:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: etamecotam »

A czy można prosić zdjecia z wewnatrz domku??
Malgosia P
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2013, 21:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Malgosia P »

Czy ktos udostepniłby swoj domek aby zobaczyc go od srodka? :) Jestesmy z Wielkopolski i baaardzo chetnie zobaczylibysmy z mezem ten domek "na zywo". Ja nie mam tej zdolno sci aby sobie pewne rzeczy wyobrazic.

Pozdr.

Malgosia P gotka_k@poczta.onet.pl
angela
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: angela »

Zamieszkaliśmy już w naszej Andromedzie :) Powoli kończymy całą inwestycję. Elewacja wyszła taka, jak oczekiwaliśmy. Jesteśmy zadowoleni z całości. Wybierając drugi raz projekt, bez wahania byłaby to Andromeda :)

Pozdrawiamy.
andromeda1.jpg
andromeda2.jpg
andromeda3.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości