Projekt domu - Andromeda

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

nowe zdjęcie frontu i krztałt elewacji...narazie bez koloru. kończymy już tynki w środku, zaczeliśy już centralne w środku....może za tydzień posadzki.Obrazek
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Posadzki wylane, wyszło 357 m2, razem z garażem i tarasami. DOM już nie budowa ma swój charakter w środku i na zewnątrz. Bardzo nam sie podoba (sąsiadom również, widziałem jak zdjęcia robią). teraz dopiero się zacznie.....robota w środku.
selavi
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: selavi »

Witam
Bardzo fajne fotki i dziennik budowy w etapach .Mam pytanko ile kosztował Państwa stan deweloperski tego pieknego domku bez kosztów działki ale z przyłaczami do niej i z robocizna ? Zastanawiam sie nad zakupem tego projektu ale nie wiem z jakimi kosztami mam sie liczyc ? Pewnie dostaliście jakiś kosztorys wraz z projektem czy faktycznie jest on realny a jeśli tak to w jakiej kwocie przewiduje sie tam stan domu pod klucz ?
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje :)
angela
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: angela »

Zima odpuściła, także rozpoczynamy prace pełną parą :)
Dzisiaj zamontowaliśmy okna. W tym tygodniu kończy elektryk, w następnym wchodzą tynkarze.

Obrazek
Obrazek

Bardzo ciekawe jak wyglądają inne realizacje tego projektu. Na razie możemy podejrzeć jeszcze domek Leo :)
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Witam wszystkich zainteresowanych budową projektu andromeda.
Ja zacząłem budować mój dom jesienią. Postawiliśmy fundamenty i parter. Wiosną ruszyliśmy dalej strop, piętro i drugi strop. W przyszłym tygodniu wchodzą dekarze. Staram trzymać się projektu i go za dużo nie modyfikować gdyż uważam, że w oryginale jest super. Jeśli ktoś ma jakieś, spostrzeżenia, uwagi oraz pytania zapraszam.

Poniżej kilka zdjęć poglądowych z poszczególnych etapów
Pozdrawiam
WaniaObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
karolina6
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: karolina6 »

witam wszystkich :P
buduje ktos andromede w okolicach podkarpacia?
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Witam,

Ja buduje dom w Wielkopolsce - 50 km od Poznania.
karolina6
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: karolina6 »

ja buduje na podkarpaciu mamy gotowy fundament w lipcu ruszamy dalej widze z na razie tylko TY trzymasz się oryginalnego wyglądu chodzi mi o okna narożne ja tez tak zostawiam to one nadaja uroku
pozdrawiam
Wania
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Wania »

Dokładnie - moim zdaniem wstawiając słupy w narożnikach zmienia się cały wygląd i urok domu ....
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Witam wszystkich szczęśliwych ludzi którzy będą mieszkać w rewelacyjnym i nowoczesnym domu jakim jest Andromeda. ja mam już możliwość zamieszkania od miesiąca....jak się mieszka ?...REWELACYJNIE. strefa dzienna i nocna wygodnie i bardzo przestrzennie. duże tarasy (które warto od razu dobrze zaizolować) okna narożne w naszym przypadku zlikwidowaliśmy z uwagi na fakt że listwy narożne nie spełniają tak dobrze funkcji jak wylany słupek betonowy i na pewno (choć nie życzę nikomu) TAM BĘDZIE NAPEWNO MOSTEK TERMICZNY pewnie nie od razu ale warunki atmosferyczne zrobią swoje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości