Projekt domu - Andromeda

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Andromeda

Post autor: admin »

ulku_nie
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: ulku_nie »

Witam,

miło mi, że piszę jako pierwsza - mam nadzieję, że znajdzie się więcej entuzjastów projektu Andromeda. Mnie urzekła jego dostojność i prostota - dokładnie tak jak go opisano na stronie :) Wybrać projekt nie jest łatwo biorąc pod uwagę, że jest to bardzo poważna decyzja na lata. Po "przekopaniu" setek stron z gotowymi projektami trafiłam na Andromedę i od tego czasu nie znalazłam niczego co by przebiło ten projekt. Przede wszystkim zaletą domu piętrowego jest brak skosów i 100% wykorzystanie jego powierzchni - wcześniej szukałam domu z użytkowym poddaszem, gdyż sama nazwa dom piętrowy kojarzyła mi się z "klockiem" z lat 50-60tych, a tu totalne zaskoczenie - w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Oczywiście nie obejdzie się bez drobnych przeróbek, ale dotyczyć one będą jedynie garażu i pomieszczenia gospodarczego i tylko ze względu na nietypowe potrzeby mojego męża, który będzie tam miał swoją pracownię ;) No cóż... dosyć tego mojego monologu :D pora biegusiem ruszyć na Bartycką w Warszawie i zakupić projekt :D Czekam z niecierpliwością na posty innych budowniczych Andromedy i na upragnione pozwolenie na budowę :D
angela
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2011, 20:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: angela »

witam, ja również jestem zainteresowana tym projektem, jeśli dysponuje Pani zdjęciami z budowy od innych użytkowników to bardzo proszę o ich udostępnienie
jestem bardzo ciekawa:)
pozdrawiam
ulku_nie
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: ulku_nie »

Witam, niestety nie posiadam żadnych zdjęć ani kontaktów do osób, które już budują taki domek. Szczerze mówiąc jest bardzo mało informacji o tym projekcie :( Jak już zaczniemy zapraszam na plac budowy :)
elag
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: elag »

Witam czy ktos ma nowe informacje w sprawie Andromedy, jestesmy bardzo zainteresowani, chcemy zaczac budowe na wiosne 2012
pozdrawiam i czekam na info
accord
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2011, 10:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: accord »

Witam, również bardzo podoba mi się projekt tego domku, może ktoś od ostatniego postu zaczął budowę i chce się podzielić spostrzeżeniami :)?
Pozdrawiam
Fama
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Fama »

Witam,
Na wiosnę planujemy rozpocząć budowe Andromedy. Powprowadzalismy troche zmian w projekcie i aktualnie porownujemy wyceny. Jesli ktos buduje tez ten dom prosilabym o kontakt, nigdzie nie mogę znaleźć opinni, ani jakiegos watku o tym projekcie.. Czyzby nikt go nie budował? Pozdrawiam :)
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Witam
Na wiosnę (a może i wcześniej jak pogoda pozwoli) ruszamy z budową Andromedy. Projekt jest wizualnie i praktycznie dopasowany nastąpiła tylko zmiana wielkości pomieszczenia gospodarczego.reszta jest wystarczająca. jak ruszy budowa w okolicach Białegostoku będę w miarę możliwości dodawał zdjęcia.

pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy domku AndromedaObrazek

no i się zaczeło....zabawa w ziemi
Załączniki
kolejny etap i 36 palet bloczków dalej
kolejny etap i 36 palet bloczków dalej
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Witam
No i domek rośnie...i rośnie...i nie długo portwel przerośnie. :D .Troche zmian nastąpiło i cały czas coś wychodzi...Pewnie bede ciężarówkę kupował ....z uwagi na osadzenie budynku można garaż dwupoziomowy robić.... :lol: . no i te widoki z okna salonu....dopuki nie zabudują..,bezcenne :roll:
Załączniki
IMAG0250.jpg
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, 16:52 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
Leo
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Andromeda

Post autor: Leo »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

po kilku tygodniach później!
*zmieniliśmy rozmiar okien (te z projektu, ale żaden z salonów nie chciał dać gwarancji na tak duże NIE DZIELONE okna) zmniejszamy na 140/150mm
*zamurowaliśmy kilka okien, które wydają się nam zbędne lecz nie zmieniające na wyglądzie
*na górnym piętrze powstaje ścianka działowa która utworzy na wejściu na taras POMIESZCZENIE typu PRALNIA!!!!!!!!
*pojedyńczą bramą wjazdowa do garażu z uwagi na bliskie od ogrodzenia narożne usytuowania budynku
* schody zostały wylane proste z jednym podestem na szerokości, zlikwidowano schody zachodzące
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości