Projekt domu - Hetman

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Hetman

Post autor: admin »

Bartman
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2010, 11:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: Bartman »

Witam wszystkich forumowiczów. Postanowiłem otworzyć ten wątek, chociaż projekt nie jest jeszcze dostępny. Niestety nie mogę go formalnie zamówić, ponieważ nie mam jeszcze decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, ale mam nadzieję, że moment ten jest coraz bliżej. Jeżeli otrzymam tą decyzję, będzie mi się (prawdopodobnie jak większości inwestorów) trochę spieszyło i dlatego z niecierpliwością oczekuje wszelkich informacji nt. postępów w opracowaniu projektu. Jeżeli mógłbym wyrazić swoje skromne zdanie nt. projektu to widzę w nim tylko jedną niedogodność, którą za zgodą Autora chciałbym usunąć w trakcie adaptacji. Mianowicie zastanawiam się nad zmianą dachu nad pokojem (14.23m) z trójspadzistego na dwuspadzisty ze szczytem, tak, aby w bardziej nawiązywał do elewacji ogrodowej z wielkim oknem w salonie i urozmaicał nieco frontową elewację, która jest bardzo "spokojna" w porównaniu z tylną. Ciekawy jestem również, czy jest na forum ktoś kto również myśli o budowie wg. tego projektu. Pozdrawiam.Bartek.
madzia_brzoza
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: madzia_brzoza »

Napisz proszę czy zmienialiście coś w projekcie??
mirkan
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: mirkan »

Witam serdecznie

Wraz z mezem myślimy o budowie domu na podstawie projrktu "HETMAN" W zupełnosci zgadzamy sie z Panem co do zbyt spokojnego przodu tego domu.
Czy jest juz Pan w trakcie budowy tego domu?
Prosimy o kontakt e-mail kamas3@o2.pl
Z góry dziekujemy za odpowiedz

Pozdrawiamy
Bartman
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2010, 11:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: Bartman »

Witam. Nie zaglądałem tu od jakiegoś czasu, a nie dostałem powiadomienia mailem o postach w tym wątku,stąd tak późna odpowiedź.
Zacząłem budowę hetmana w czerwcu i obecnie rozpoczynam prace ciesielskie.
Zmiany w projekcie:
Zmieniłem elewację przednią - w sypialni jest ściana szczytowa z trójkątnym oknem - analogicznie jak z tyłu.
Zastąpiłem słupem i podciągiem ścianę pomiędzy jadalnią i kuchnią.
Obniżyłem podłogę w garażu o 15 cm.
Na poddaszu łazienka będzie w pokoju od frontu, a w "byłej" łazience garderoba.
Poddasze nad garażem mam zamiar połączyć z nowopowstałą (w pokoju) łazienką i w części tego stryszku zrobić saunę.
Ze zmian których nie zrobiłem i już żałuję to że zostawiłem podwójne drzwi garażowe - zamiast je połączyć - są strasznie wąskie.
Ponadto mam w planie zwiększyć warstwę ocieplenia ścian do 20 cm pod prę podłogową dałem dodatkowe 10 cm.
Ufff to chyba tyle....Pozdrawiam.
Ps. Jestem zaskoczony wielkością prostokątnych okien w jadalni i salonie - są ogromne. W zasadzie ten dom składa się głównie z okien. Z części zrezygnowałem a i tak jest ich mnóstwo.Obrazek

Obrazek

Obrazek
xyzpiotrek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: xyzpiotrek »

Czy ma Pan jakieś nowe zdjęcia swojego domu?
Interesujemy się z żoną tym projektem i też chcemy parę rzeczy pozmieniać.

W jakiej części Polski buduje Pan ten dom? Może byłaby szansa zobaczyć na żywo?

Piotrek
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

Witam,
My również jesteśmy zainteresowani tym projektem. Bardzo interesują mnie zdjęcia jak wygląda dom wewnątrz.
Pozdrawiam
mat_11
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: mat_11 »

Witam,

Ja również jestem zainteresowany powyższym projektem i byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia wybudowanego domu. W której części kraju budują Państwo hetmana? Jeśli istniałaby taka możliwość bardzo prosiłbym o kontakt pod numerem tel:783324442

Pozdrawiam
projektdom
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2012, 13:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: projektdom »

Witam,
czy ktoś buduje aktualnie ten dom bądż wybudował i chciałby pochwalić się rezultatem? ;-) Bardzo zależy nam na tym projekcie, ale wcześniej chcielibyśmy zobaczyć, dotknąć jak on wyglada w realu..
Będę wdzięczna za odpowiedź.
zbiju
Domator
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2012, 13:59
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: zbiju »

Budujemy Hetmana praktycznie bez zmian w projekcie, fotki na bieżąco lądują tutaj: http://blog-budowlany.tumblr.com
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości