Projekt domu - Hetman

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
VIOLMAX
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2013, 10:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: VIOLMAX »

witam,
fajnie pooglądać różne wydania tego samego projektu. Do Kamili proszę o fotkę tyłu domu. Widzę, że wstawiliście okno dachowe w łazience. Czy dwa okna dachowe w pokoju są wystarczające? Czy w pokoju nad kuchnią, gdzie zmieniliście dach macie dodatkowe okno dachowe, czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

Powiedźcie mi jeszcze proszę ile wyniosła Was konstrukcja stalowa na piętrze?
Kamila
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2013, 19:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: Kamila »

Zrezygnowaliśmy z zamurowania wszystkich 'pustek', przez co mogliśmy wstawić okno w łazience, jest ona na prawdę spora i nie wyobrażam sobie, żeby nie było w niej okna. Jeżeli chodzi o pokoje, to poszliśmy za radą Bartmana i zdecydowaliśmy się też na dwa - są one duże i póki co, pokoje wydają się być dobrze naświetlone. Szczerze mówiąc 3 okna 160 ciężko byłoby zmieścić, ponieważ 3cie okno dochodziłoby do kalenicy (tak uznali nasi dekarze). W pokoju nad kuchnią będziemy mieć dość duże okno, więc zrezygnowaliśmy z dachowych.

Pozdrawiam
VIOLMAX
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2013, 10:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: VIOLMAX »

W sprawie łazienki zupełnie się z Tobą zgadzam, również zrezygnowaliśmy z "pustek" i wstawimy tam okno. U nas w pokoju nad kuchnią mamy mniejsze okno i pewnie zdecydujemy się na doświetlenie oknem dachowym.

Jeśli chodzi o konstrukcję metalową to nie robiliśmy jej. Wszystkie podpory dachu są drewniane, a słupy (po długim główkowaniu) udało się wtopić w ściany.
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

Obrazek

Obrazek
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wioleta_N
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2017, 13:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: Wioleta_N »

Witam,

Wiem, że od ostatniego wpisu w tym temacie minęło dużo czasu jednak mam nadzieję, że uda mi się od Państwa uzyskać informację czy są Państwo zadowoleni z wyboru projektu domu Hetman. Przyznam szczerze, że mi on skradł serce i mimo tego, że nie jest to nowy projekt to dla mnie jest obecnie nr 1, a jesteśmy na etapie wyboru domu.

Może jest szansa żebyście Państwo podzielili się zdjęciami swoich domów? Idealnie byłoby zobaczyć salon i tę przestrzeń, która jest opisana.

Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam,
Wioleta
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

IMG_20171007_170835.jpg
IMG_20171007_170907.jpg
IMG_20171104_133638.jpg
juschka
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: juschka »

IMG_20171007_170856.jpg
IMG_20171007_170856.jpg
IMG_20171007_170847.jpg
zbiju
Domator
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2012, 13:59
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hetman

Post autor: zbiju »

ruski rok tu nie zaglądałem :)
dom skończony i zamieszkany, trochę zdjęć tutaj: https://photos.app.goo.gl/5bFflr4lFNKUoMkL2
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości