Projekt domu - Alt, Alt N, Alt 4, Alt 7

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
calineczka
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2011, 19:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: calineczka »

Bardzo ładna łazienka. Jeśli można spytać jakie to płytki? ... no i więcej fotek prosimy :) My jesteśmy przed tynkami, więc wszystko jeszcze przed nami.
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Ceramika color venus,na stronie internetowej nie wyglądają ciekawie,ale na "żywo"ładnie.Wykańczanie wnętrza naprawdę wykańcza i strasznie się wlecze :) Byle do lata :D Jak będę miała salon gotowy i wc to wrzucę coś niecoś.Pozdrawiam i życzę żeby robota szła pełną parą.
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

Dziękuję bardzo za pamięć i za zdjęcia. Piękna łazienka...... pozdrawiam
nowachata
Domator
Posty: 35
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nowachata »

Witam , czas start , czyli wykop jeszcze przed świętami , teraz już murują bloczki .
Podam może ceny brutto na gorącą :
- stal na fundament (razem ze strzemionami i drutem wiązałkowym itp.) 1200 zł
- b-20 z pompą 5200 zł (18 m3)
-bloczek szt. 2700 - 6300 zł
-styropian na fundament siatka kleje cement folie itp.- 3000 zł
-geodeta 500 zł
-koparka 1000 zł
- piasek do murowania 250 zł
-prowizorka na budowę 2200zł
-deski 600 zł
-robocizna na razie za ławy 3000zł

Pozdrawiam.
AGUŚ
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2013, 18:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: AGUŚ »

Witam,
mam pytanie do "nowachata", gdzie prowadzisz budowę, w jakim mieście? Ja jestem na etapie kupowania materiałów budowlanych i w maju mam nadzieję startujemy z budową.
pozdrawiam
nowachata
Domator
Posty: 35
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nowachata »

Witam , buduję w Olecku , materiały kupuj , jak rozmawiam z budowlańcami takich niskich cen jeszcze nie było i mogą podrożeć w najbliższym czasie . Podam Ci ceny , towarów na które czekamy : silkaty NP18 - 2.30 zł brutto z i n12 - 1,70 brutto z dostawą , wełna rocwool frontrock max e 15cm 41.1 brutto , dachówka alegra 9 antracyt ( co prawda wielka ale cena robi swoje ) 28.45 zł brutto za m2 .
Pozdrawiam.
AGUŚ
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2013, 18:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: AGUŚ »

Witam ponownie,
u nas w lubelskim ceny są trochę wyższe, zaczęliśmy kupować powoli materiały bo ceny idą w górę. A mam pytanie dotyczące jakiś zmian w projekcie? Czy w ogóle coś zmienialiście? Macie jakieś uwagi, wskazówki przed startem?
nowachata
Domator
Posty: 35
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nowachata »

Witam , zmieniona kotłownia na 9m2 i schody zamiast włazu ze spiżarni i zrezygnowaliśmy z komina i kominka (15 tyś w kieszeni) reszta jak w projekcie .
nowachata
Domator
Posty: 35
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nowachata »

Obrazek

W piątek posadzka , w poniedziałek zaczynamy ściany .
AGUŚ
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2013, 18:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: AGUŚ »

Wow, gratuluję "nowa chata". Ja mam nadzieję, że niedługo też będziemy mogli zacząć roboty, bo póki co już 2 tyg czekamy na pozwolenie na budowę... Życzę powodzenia w dalszych pracach :) oraz o jakieś fotki w miarę postępów prac, może będę mogła coś podpatrzeć :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości