Projekt domu - Alt, Alt N, Alt 4, Alt 7

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
sisters44
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2012, 22:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: sisters44 »

Witam.
Dawno nie pisałam bo internetu nadal brak.
My wybudowaismy dom za 400tys do zamieszkania bez szału w wykończeniu, w tym działka, pozw,na bud. przyłącza( drogi był prad bo 10 tys, bo daleko do słupa), zjazd(osobne pozw. na bud) z meblami do kuchni, garderoby, łazienki i wiatrołapu( , schodami 10tys, kominek 10 tys.,3 pokoje, podlogi, sciany pomalowane, łazienki wykończone, drogi piec na paliwo stałe, drzwi wewn.
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

sisters44 pisze:Witam.
Dawno nie pisałam bo internetu nadal brak.
My wybudowaismy dom za 400tys do zamieszkania bez szału w wykończeniu, w tym działka, pozw,na bud. przyłącza( drogi był prad bo 10 tys, bo daleko do słupa), zjazd(osobne pozw. na bud) z meblami do kuchni, garderoby, łazienki i wiatrołapu( , schodami 10tys, kominek 10 tys.,3 pokoje, podlogi, sciany pomalowane, łazienki wykończone, drogi piec na paliwo stałe, drzwi wewn.
Bardzo prosimy o zdjęcia. Pozdrawiam:)
sisters44
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2012, 22:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: sisters44 »

Córka utopiła aparat w ekspresie do kawy 8-) wiec poki co nie mam zadnych zdjec, a sa teraz zawsze jakies wazniejsze wydatki od aparatu. typu brama, lampy jakies krzaki wokól domu i tak w kółko Macieju...
prazynka84
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2012, 12:15
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: prazynka84 »

a co tu taka cisza ? :) wstawcie proszę jakieś nowe zdjątka, napiszcie co się u Was dzieje :) pozdrawiam
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Witam wszystkich altowiczów na forum,szkoda że tak cicho :( my jesteśmy na etapie dachu wybralismy ceramiczną Roben kasztanową i widzę że sisters też ma taką ą przy okazji pytanie.Czy macie Państwo Piemont czy Monzę plus jesli można zapytać i jaki kolor okien i drzwi zewnętrznych bardzo podoba mi się ta kompozycja.Juz niedługo postaram się wrzucić parę fotek :) pozdrawiam.
sisters44
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2012, 22:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: sisters44 »

Witam. Dachówkę mamy ceramiczna monzę plus. Okna i drzwi w kolorze złoty dąb, ale dzis chyba bym wybrała orzech, Tak jak drzwi wewnetrzne, które bardzo mi sie podobają.
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

Witam! Bardzo prosimy o zdjęcia......
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Witam.Dziękuję Sisters my też wybraliśmy monzę plus ale okna i bramę garażową orzech drzwi pewnie w przyszłym roku.Jesteśmy na etapie dachu,fotki bedą nieco póżniej narazie nie ma co za bardzo ogladać.Pozdrawiam ;) Obrazek
cocinele
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2011, 16:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: cocinele »

Witam, oto nasz etap budowy - wprawilysmy własnie okna i bramę Obrazek
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Witam!Co tak cicho na tym forum dajcie jakieś fotki,postaram się wrzucić nowe jak pojadę na działkę.Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 66 gości