Projekt domu - Alt, Alt N, Alt 4, Alt 7

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
sisters44
Domator
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2012, 22:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: sisters44 »

Kuchnie, szafe w wiatrolapie, szafke z wpuszczanymi zlewami i garderobe bedziemy mieli skonczone chyba w przyszlym tygodniu.
Teraz zamowilismy osprzet elektryczny i czekamy. Od pon. znow malujemy nasza sypialnie i pozostalości, typu za grzejnikiem, narozniki i pod sufitem bialy pasek, kominek jeszcze zostal do pomalowania , ale jakos nie mam pomyslu na kolor.
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Bardzo ładne drzwi super ,z niecierpliwością czekam na foty z zabudowanej kuchni ,ale Wam zazdrościmy. ;)
Dana
Domator
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2012, 23:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: Dana »

J :(
Ostatnio zmieniony 06 lip 2013, 21:55 przez Dana, łącznie zmieniany 2 razy.
gosia28w
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2011, 20:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosia28w »

Witam wszystkich miłośników Alta :)

miło popatrzeć jak ten piękny dom się pnie w górę. My z narzeczonym budujemy się w kujawsko-pomorskim. Staramy się jak możemy używać własnych sił, pomagają nam też znajomi i rodzina, tak więc koszt robocizny ograniczamy do minimum i już widać spore różnice. Jesteśmy na etapie fundamentów (jeszcze bez ocieplenia styropianem), które wyniosły nas ok. 18000 (material + robocizna). Nastepnym razem wrzuce fotki samodzielnie robionych ław :) Bloczki stawiala nam w sumie firma ale z tego co widze wzieli niewiele bo 3000 zl za calosc - ok 3 dni pracy.

pozdrawiam,

Gosia
kami
Domator
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2012, 14:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: kami »

Witam :)
My z mężem jeszcze wciąż w powijakach, będziemy stawiać dom na "gołym polu" na dwóch malutkich działkach rolnych i tkwimy w papierach ale mam nadzieję że nabierzemy tempa. Ostatecznej decyzji co do wyboru projektu jeszcze nie podjęliśmy ale patrząc na projekt alta myślę że się zdecydujemy. Umieszczone przez was zdjęcia i informacje bardzo pomagają w wyobrażeniu sobie naszego domu. Z niecierpliwością czekam na jeszcze...
Gosiu, będę pilnie śledzić dostarczane przez ciebie informacje, bardzo mnie interesuje co i jak można wykonać samemu.
Trzymam kciuki za wszystkich Altowiczów!
Pozdrawiam,
Kamila
calineczka
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2011, 19:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: calineczka »

Witam ! My jesteśmy na etapie fundamentów dopiero. Może ktoś zamieści fotki z wnętrza alta!?
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

Witam wszystkich forumowiczów! Pusto się coś zrobiło na forum. Kupiłam również ten projekt w wersji lustrzanej. Czy mogłabym prosić o wstawienie kolejnych zdjęć z budowy może jakieś wnętrza? Jestem bardzo ciekawa jak tam Wasze postępy w budowie. Pozdrawiam wszystkich!!
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

sisters44 pisze:Kuchnie, szafe w wiatrolapie, szafke z wpuszczanymi zlewami i garderobe bedziemy mieli skonczone chyba w przyszlym tygodniu.
Teraz zamowilismy osprzet elektryczny i czekamy. Od pon. znow malujemy nasza sypialnie i pozostalości, typu za grzejnikiem, narozniki i pod sufitem bialy pasek, kominek jeszcze zostal do pomalowania , ale jakos nie mam pomyslu na kolor.
Bardzo prosimy o zdjęcia :)
gosienka302010
Murarz
Posty: 62
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: gosienka302010 »

Czemu jest tak pusto na forum???????????????
nikelek
Domator
Posty: 57
Rejestracja: 11 gru 2011, 20:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alt

Post autor: nikelek »

Też się dziwię czemu tak pusto na tym forum,my chcemy zacząć w połowie czerwca czekamy jeszcze na zgodę na budowę.Pozdrawiamy wszystkich altowiczów i czekamy na fotki i doświadczenia z budowy ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości