Projekt domu - Kajtek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kajtek

Post autor: admin »

jag
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2010, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kajtek

Post autor: jag »

Witam,
Bardzo podoba mi się ten projekt domu - mam jednak problem wynikający z wielkości działki - szerokość 21 m i w związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość zmniejszenia szerokości budynku np. poprzez zrobienie garażu jednostanowiskowego w miejsce 2-stanowiskowego i zlikwidowanie wystającej części z bryły budynku (na rzutach nie ma danych dot. szerokości tej części) oraz ew. likwidacją okien na tej ścianie? Czy to się wiąże z jakimiś poważnymi zmianami w konstrukcji budynku?
Czy planują Państwo umieszczenie rzutu poddasza? Gdzie przewidziane są schody na poddasze?
Podobnie zresztą przedstawia się sytuacja z projktem Newton - też jest świetny! Czy może w jego przypadku jest możliwość dostosowania projektu do wymiarów mojej działki?
Pozdawiam i będę wdzięczna za wszelkie sugestie ;)
teeny
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2010, 08:36
Kontakt:

Projekt domu - Kajtek

Post autor: teeny »

Witam,

wraz z mężem jesteśmy zainteresowani budową domu według tego projektu, jednak zależałoby nam na kontakcie z kimś kto już miał przyjemność zmierzyć się z pracami budowlanymi lub dopiero przygotowuje się do ich rozpoczęcia. Mamy kilka pomysłów na adaptację projektu do naszych potrzeb i dlatego chętnie obejrzelibyśmy już wybudowany dom, najlepiej z okolic województwa małopolskiego.
Jeśli jest ktoś kto mógłby nam pokazać Kajtka "na żywo" to bardzo proszę o kontakt mailowy na adres: basia.i.marcin@gazeta.pl

dziękuję!!
gr8marcin
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2011, 08:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kajtek

Post autor: gr8marcin »

Witam
My starujemy na poczatku 2012r. Mamy kilka zmian w projekcie. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.
gr8marcin
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2011, 08:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kajtek

Post autor: gr8marcin »

Witam
My starujemy na poczatku 2012r. Mamy kilka zmian w projekcie. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.
marlenes
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2013, 22:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kajtek

Post autor: marlenes »

Witam,wybudowalismy ten dom ,niewilkie zmiany w projekcie i zagospodarowane poddasze.mój adres-marlenes@wp.pl.A jeśli ktoś rownież wybudował ten dom prosze o kontakt,może coś sobie jeszcze pomożemy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 105 gości