Projekt domu - Virgo III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
grazia
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2010, 12:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: grazia »

My zmieniamy na dwurodzinny 1 rodzina na dole a druga rodzina na całej górze z osobnymi drzwiami wejściowymi.Pomieszczenie nad garażem z wejściem z piętra. Jak będzie więcej niż fundament pokażę zdjęcia.
pozdro
Borsalina
Żółtodziób
Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: Borsalina »

my kupiliśmy projekt w wersji LO i zmiany w środku minimalne.
Dolna łazienka pomniejszona ( samo wc i umywalka będzie ) na rzecz kotłowni, a garderoba powiększona kosztem pokoju dziecinnego.

edziulka wstaw proszę jeśli możesz zdjęcia, byłabym bardzo wdzięczna:)
edziulka
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2011, 15:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: edziulka »

Mamy wersję lewostronną, bez garażu - za wąska działka, tylko 20 m.
Konstrukcyjnie bez zmian.
Małe korekty na dole:
- likwidacja spiżarni - efekt większa kuchnia (możliwość zrobienia zabudowy od dołu do góry ) i większy hol.
- powiększyliśmy dolną łazienkę - zrobiliśmy głębsza wnękę na prysznic, minimalnie kosztem pom. gospodarczego.
Góra:
- zlikwidowaliśmy łazienkę dla rodziców 2.3 - robimy tam pralnię/pom gospodarcze
- pokój oznaczony jako 2.5 zamieniliśmy na sypialnię rodziców z której wchodzi się do powiększonej garderoby - wg nas możliwe lepsze jej zorganizowanie
- dzieciom oddajemy pokoje z mini balkonikami
W wolnej chwili załączę zdjęcia.
MagdaG
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: MagdaG »

Witam.... Jesteśmy bardzo zainteresowani projektem Virgo III, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chcieliśmy nawiązać kontakt z osobami, które są w trakcie budowy tego domu. Czy może ktoś z Państwa jest z okolic Lublina????? Bardzo zależy nam na zobaczeniu tego domu w realu lub obejrzeniu zdjęć z jego realizaacji........... Serdecznie prosimy o kontakt........ Mój aderes: mkmarkiewicz@02.pl
junosza
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2011, 12:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: junosza »

edziulka pisze:Jesteśmy w trakcie budowy Virgo 3, stan surowy - dach.
Witam ! A gdzie (jesli mogę wiedzieć) budujecie ten dom. Ja zamierzam wybudować taki sam ,ruszam z budową pod koniec tego roku - jeśli uporam się z papierami. Bardzo chętnie obejrzał bym taką budowę, bo rysunki to jedno ale rzeczywistość to drugie.
Będę budował koło Łodzi. Już teraz chcę powiększuć kuchnię i zastanawiam się nad pomieszczeniem nad garżem, jak je można lepiej wykorzystać. Mam pomysł, aby w połowie schodów ( na spoczynku ) zrobić drzwi i wejście po 2,3 stopniach do tego pomieszczenia.Takie schody (kosztem garażu) mogłyby załatwić sprawę. Dlatego bardzo chętnie podejrzał bym budowę i w realu ocenił ten pomysł.
edziulka
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2011, 15:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: edziulka »

Witam,

dom budujemy w Pile - w północnej wielkopolsce.
grazia
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2010, 12:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: grazia »

strop dachu obniż o 2 cegły a podnieś o te 2 cegły ścianę nad garażem.Wysokość taka sama a wyższe pomieszczenie nad garażem 0 ok. 78 cm.
sasanka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2011, 09:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: sasanka »

Witam,
z mężem planujemy budowę domu Virgo III. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za zdjęcia z etapów budowy tego domu - na e-mail: ines1704@gmail.com
Myśleliśmy o zaadaptowaniu powierzchni nad garażem na pralnię z suszarnią, tylko nie wiemy jaka jest jego wysokość?
Jaka jest wysokość pomieszczeń?
Mamy też pytanie do osób budujących - jak w przybliżeniu wyglądają koszty budowy stanu surowego?
Czy rzeczywiście okna na piętrze są za małe?

Z góry dziękujemy za wszelkie uwagi i oczywiście zdjęcia :D
MagdaGawlik1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2011, 20:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: MagdaGawlik1 »

;) ;) ;) ;) ;) Czy ktoś w końcu umieści jakieś zdjęcia z realizacji inwestycji :arrow: :arrow: wielu osobom odwiedzającym forum ułatwiłyby one podjęcie decyzji o rozpoczęciu budowy.........
Borsalina
Żółtodziób
Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo III

Post autor: Borsalina »

widocznie bardzo mało osób buduje ten dom.
Ja chętnie wstawię fotki jak już ruszymy z budową:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 106 gości