Projekt domu - Sielanka

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Sielanka

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sielanka

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

Grzegorz 2010-01-02 18:03:23
Wybrałem ten projekt, początek budowy na wiosnę 2010 roku. Bardzo przemyślany i funkcjonalny domek. Jest wszystko co potrzeba do szczęścia dla 3-4 osobowej rodziny. Nas jest tylko 3, w związku z tym nad garażem planujemy siłownię, na dole pokój do pracy a na górze 2 sypialnie i pokój gościnny. Z ogrzewaniem nie ma problemu, jeśli czyste typu gaz lub pompa ciepła to pomieszczenie gospodarcze, jeśli tradycyjny piec to można powiększyć garaż i wydzielić kotłownię. Pozdrawiam.

oskar 2009-11-17 11:52:48
Witam Co z ogrzewaniem takiego domu, zakładajac że w salonie mam kominek to gdzie ma byc kotłownia???? bo w pomieszczeniu gospodarczym o ile sie nie myle jest komin wentylacyjny???? i wg projektu jest tam chyba cos na wzór pralni :) Czy ktoś jest w trakcie budowy??? chętnie zadalbym kilka pytań.
wycinki
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sielanka

Post autor: wycinki »

My tez wybraliśmy ten projekt, i choć bardziej podobał nam się Jantar, ze względów ekonomicznych zdecydowalismy sie na jego młodszą siostrę - Sielankę :) . We wrześniu tego roku zamierzamy wylać fundamenty, zaizolować je i poczekać do wiosny ze scianami. Szkoda, ze na stronie pracowni nie ma wizualizacji tego projektu w środku :( Przed zrobieniem wylewki musimy zastanowić sie gdzie maja iść rury od zlewu, zmywarki itd. a nie mamy jeszcze pomysłu jak urzadzimy kuchnię. Może ktoś już przeszedł ten etap budowy. Chętnie poznamy Wasze koncepcje.
Grzegorz
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2010, 15:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sielanka

Post autor: Grzegorz »

Witam!
Jestem na etapie wykańczania "mojej sielanki". Jeśli macie Państwo jakieś pytania służą pomocą - grzegorz.breska@interia.pl
ryba123
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2011, 16:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sielanka

Post autor: ryba123 »

witam sielankowiczów
ja tez chce budowac sielanke,
mysle o wydluzeniu garazu do granicy domu i troche z przodu, zeby na koncu garazu zrobic kotlownie
a Wy jakie zmiany wprowadzacie w projekcie?
jaki jest rzeczywisty koszt budowy,
dzieki za pomoc
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości