Projekt domu - Kreska

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kreska

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kreska

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

mycha z w-wy 2009-12-27 10:11:46
Dom idealny! tylko czy nie byłoby problemu z dobudowa garażu?czy dom nie straci swojego uroku?

Adrian
2009-12-18 12:12:52
Witam, Poszukuję kontaktu do osoby która wybudowała Kreskę widoczną na zdjeciach Domowych Klimatów (strona główna Kreski). Sam zamierzam zrealizować ten projekt a inwestora który zrobił to co widzę na zdjęciach podziwiam za oddanie klimatu budynku. Proszę o kontakt i pozdrawiam. I Jeszcze jedno. Czy jest ktoś komu w ostatnim roku udało się zweryfikować na swoim przykładzie kosztorys zamieszczony na stronie? Proszę o informację z jakim skutkiem.

dorisk 2009-11-30 16:39:11
Piękny dom.Bardzo ładna elewacja .Czy ma pan też zdjęcia z wnętrza? Może prowadził pan dziennik budowy? Jakie koszta pod klucz?

Anna 2009-11-30 11:21:06
Witam :) rowniez buduje dom Kreska. jestem na etapie drzwi wejsciowych :D "Pawel" bardzo cie prosze - wyslij mi zdjecia swoich drzwi i namiary na osobe ktora je robila oraz ich koszt. koszt drzwi lukowych jest kolosalny. Wyslij mi te informacje na mail nusia85@gmail.com z gory dziekuje

Pawel 2009-10-05 09:43:47
Kilka zdjęć z budowy na forum Muratora, co do kosztów to nie wiem, nie liczyłem od 5 lat ciągle coś się dokłada i końca nie widać.

Anna 2009-10-04 09:46:46
Bardzo śliczny domek. Zastanawiam się nad zakupem projektu. Mam podobne pytania jak Majkot do Pawła . Proszę o informacje.

majkot 2009-09-18 12:19:21
Piękny dom.Bardzo ładna elewacja .Cy ma pan też zdjęcia z wnętrza?Może prowadził pan dziennik budowy? Jakie koszta pod klucz?

pawel 2009-09-14 10:53:02
Też wybudowałem Kreskę, bardzo fajny domek, fajnie sie mieszka. A wyszło z zewnątrz mniej wiecej tak :)
c.jpg
c.jpg (62.47 KiB) Przejrzano 9417 razy
b.jpg
b.jpg (62.81 KiB) Przejrzano 9417 razy
a.jpg
a.jpg (55.96 KiB) Przejrzano 9417 razy
jolanta 2009-08-02 15:02:27
Wspaniała realizacja tego projektu!Szkoda że tak mało w ogóle zdjęć tego pięknego domu.Może inni inwestorzy pochwalą się również swoją KRESKĄ?

majkot 2009-07-24 22:24:56
Przepiękny dom.Czy można poznać realne koszty budowy?Gdzie znajduje się domek który widać na zdjęciach?Czy państwo coś zmieniali w środku?
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kreska

Post autor: izucha »

Witam serdecznie wszystkich FANÓW "Kreski"!
Jeżeli pozwolicie z największą przyjemnością zapiszę się do waszego Fanklubu Kreski. Dosłownie pół godziny temu odkryłam na stronie projektu zamieszczone zdjęcia z realizacji tego DOMU i dosłownie powaliły mnie one w zachwycie i jeszcze jestem gdzieś zawieszona ponad ziemią w obłokach piękna. Ten dom to istne CUDO na Ziemi !!! Chwała tym co stworzyli ten projekt i tym, którzy go zbudowali a przy tym dodatkowo chylę czoła przed tymi, którzy ten dom tak oprawili zielenią, ścieżkami, rabatkami, murkami, wodą, ..... Stworzyliście dla oczu "RAJ NA ZIEMI". Z tym większą przyjemnością piszę na ten temat, bo i ja zakupiłam podobny projekt do "Kreski", wizualnie różni się praktycznie tylko garażem. Mój projekt nazywa się "GOŹDZIK" i można go uznać za kuzyna Waszej pięknej Kreski!
Może w wolnej chwili rzucicie okiem na mojego "Goździka" i podrzucicie jakieś pomysły, rady czy opinie ???
Załączam więc link do kuzyna Kreski
Jacek1960
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2014, 14:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kreska

Post autor: Jacek1960 »

Moja KRESKA ( zdjęcia ze strony głównej)ma już 8- lat - cieszę się ,że moja realizacja tak się spodobała oglądającym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości