Projekt domu - Kalina

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kalina

Post autor: admin »

marcelos
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2010, 13:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: marcelos »

Witam! Jestem obecnie na etapie budowy domu KALINA i chciałbym uzyskać informacje od osób, które są właścicielami domów wg tego projektu, na temat w/w projektu. Czekam na odpowiedzi, sugestie, zdjęcia itp. Pozdrowienia!
justynamurawska
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: justynamurawska »

Witajcie.
My również ruszamy z budową domku Kalina:) Jak macie jakieś informacje przydatne w trakcie budowy to piszcie i fotki też mile widziane :)
Pozdrawiamy :)
p_basiek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2010, 20:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: p_basiek »

Cześć
w Sierpniu rozpoczełam budowę tego domu. Wykonuję go w wersji z poddaszem użytkowym. Jestem ciekawa czy ktoś z was też tą wersję przyją? Zastanawiam się nad rozwiązaniem klatki schodowej. Niewiem jakie schody wybrać żeby były ładne i jak najmniej miejsca zajmowały? Ciekawa jestem czy wprowadziliście jakieś zmiany do projektu?

Pozdrawiam
BasiaObrazek

Obrazek
justynamurawska
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: justynamurawska »

Hej
Jutro kopią nam dopiero dół pod fundament :) Mam nadzieje że potem jakoś pójdzie:)My na razie zostawiamy strop w spokoju, ale kto wie co będzie w przyszłości, więc lejemy strop betonowy, tak będzie bezpieczniej :)Zrobiliśmy parę zmian jedna taka największa to to że powiększyliśmy sypialnie i tam zrobimy garderobę i wejście do garażu robimy z kuchni. A tak ogólnie to parę małych zmian kosmetycznych. Reszta wyjdzie w praniu:)Jak zeskanuję projekt to wyślę na pw.
Pozdrawiam :)
marcelos
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2010, 13:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: marcelos »

Witam! Buduję wersję bez poddasza użytkowego, a obecnie jestem w trakcie zalewania stropu: więźba kupiona, dachówka jest też wybrana. Również zrobiliśmy przejście do garażu przez kuchnię i powiększyliśmy okno w sypialni. Dom jest naprawdę duży! Wszystkim życzę powodzenia!
justynamurawska
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2010, 20:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: justynamurawska »

Witam Was serdecznie:)
U Nas już stoją ściany :)Przygotowujemy się do lania stropu, ale teraz taka pogoda beznadziejna że może się coś przedłużyć, czego byśmy nie chcieli :( My zrobiliśmy tak że z sypialni jak i z salonu bedzie można wychodzić na taras, drzwi są prawie jednakowej wielkości. Dom duży ale fukncjonalny:) Postaram się dziś wstawić fotki i proszę Was także o jakieś zdjęcia jak nie tu na forum to proszę na meila: j.murawskaputresza@gmail.com
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo cierpliwości bo napewno się przyda ;)
marcinw
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2011, 12:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kalina

Post autor: marcinw »

witam.

domek juz jest i obecnie kryja dachowka. troche zmian dokonalemtzn.podpiwniczenie pod czwscia garazowa, zagospodarowane poddasze, antresola nad salonem, drzwi z jadalni no i taras powiekszony. jak na razie jestem zadowolony a co dalej bedzie -zobaczymy:)Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości