Projekt domu - Jantar

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Jantar

Post autor: admin »

Łukasz
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2010, 17:49
Kontakt:

Jantar

Post autor: Łukasz »

Witam jeśli ktoś ma zdjęcia z wnętrza Jantara to będę wdzięczny za przesłanie na Pluto530@wp.pl. Pozdrawiam Łukasz
Łukasz
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2010, 17:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Jantar

Post autor: Łukasz »

Witam, interesują mnie zdjęcia z realizacji ale bardziej z wnętrza domu a zwłaszcza parteru. Jeśli ktoś takie posiada będę wdzięczny. Mój e-mail Pluto530@wp.pl. Pozdrawiam.
kasia
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010, 11:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Jantar

Post autor: kasia »

Hej, my budujemy Jantar, jesteśmy już na etapie wyboru podłogi. Co konkretnie Cię interesuje? Przy najbliższej okazji mogłabym zrobić zdjęcia, ale uprzedzam, z realizacji zdjęć mam niewiele, sam projekt też przeszedł pewne modyfikacje.pozdrawiam
go2go
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2010, 06:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Jantar

Post autor: go2go »

Witam. Zainteresował mnie ten projekt. Być może ktoś ma jakieś uwagi do projektu, które wynikły dopiero podczas budowy domu? Co warto zmienić? Chętnie też obejrzałbym zdjęcia z realizacji; szczególnie wnętrza. Mój adres: act@op.pl Dzięki i pzdr.
Ola 327
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2011, 19:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Jantar

Post autor: Ola 327 »

Witam,
Czy ktoś kto zrealizował już ten projekt jest w stanie powiedzieć czy zrobienie przejścia z domu do kotłowni wydaje się możliwe?
Zastanawiam się czy wysokość schodów by na to pozwalała.

Wszystkie inne uwagi na temat budowy i użytkowania mile widziane :)
gregor
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2011, 17:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Jantar

Post autor: gregor »

Ola 327 pisze:Witam,
Czy ktoś kto zrealizował już ten projekt jest w stanie powiedzieć czy zrobienie przejścia z domu do kotłowni wydaje się możliwe?
Zastanawiam się czy wysokość schodów by na to pozwalała.

Wszystkie inne uwagi na temat budowy i użytkowania mile widziane :)
Cześć Ola, wszystko jest możliwe, Jestem akurat na etapie zagospodarowywania działki wokół domu. Zrobiłem w przejscie do kotłowni. jedynie co trzeba było zmienić w fazie wylewania fundamentów i później posadzki to poziom podłogi w kotłowni i pod schodami. U mnie obniżono podłogę pod schodami i w kotłowni, schody zmieniono na drewniane (a nie lane z betonu) i odwrócono zabieg. Pod schodami mam drzwi 60 (szersze nie potrzebne). pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości