Projekt domu - Antares 3

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
AniaG
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, 06:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: AniaG »

A gdzie dokładnie z Podkarpacia bo my również planujemy budowę tego domu i też jesteśmy z Podkarpacia okolice Krosna
Monii
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2018, 14:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Monii »

My planujemy w przyszlym roku budowe- w małopolsce
alosa

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: alosa »

Nie mogę sie doczekać, aż ktoś wrzuci zdjęcia już po budowie. Nigdy nie czuję się komfortowo przeglądając projekty, jeżeli nie widzę ich efektu.
Monii
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2018, 14:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Monii »

My zdecydowalismy sie na kupno projektu bo odpowiadał nam układ pomieszczeń wewnątrz. Aczkolwiek uważam że pokoje są troszke za małe...
pablo211111
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2018, 08:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: pablo211111 »

My budujemy dom w miejscowości Korczyna koło Krosna więc to rzut beretem :) na dzień dzisiejszy mamy skończone murowanie ścian. Bierzemy się za robienie nadproży oraz szalowania stropu :)
AniaG
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, 06:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: AniaG »

Mam pytanie do Państwa z Korczyny na jakim etapie jesteście i czy byłaby możliwość podjechania i zobaczenia jak domek prezentuje się na żywo. My jesteśmy z Jasła więc niedaleko, jeśli byłaby taka opcja proszę o podanie jak tam dojechać. Z góry dziękuję.
pablo211111
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2018, 08:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: pablo211111 »

AniaG pisze: 19 wrz 2018, 12:34 Mam pytanie do Państwa z Korczyny na jakim etapie jesteście i czy byłaby możliwość podjechania i zobaczenia jak domek prezentuje się na żywo. My jesteśmy z Jasła więc niedaleko, jeśli byłaby taka opcja proszę o podanie jak tam dojechać. Z góry dziękuję.
Odpowiedz w wiadomości prywatnej
mieszkanka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2017, 07:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: mieszkanka »

Witam, czy ktoś będzie budował wg tego projektu w okolicach Poznania (oprocz mnie :D )?
Krychaj
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2019, 12:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Krychaj »

mieszkanka pisze: 06 lis 2018, 17:45 Witam, czy ktoś będzie budował wg tego projektu w okolicach Poznania (oprocz mnie :D )?
Witam, my powoli przymierzamy się do tego projektu (okolice Poznania), czy ruszyliście już z budową ?
Krychaj
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2019, 12:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Krychaj »

Może ktoś podzielić się zdjęciami z budowy, ewentualnie uwagami odnośnie projektu w wiadomościach prywatnych ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 52 gości