Projekt domu - Hektor

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Hektor

Post autor: admin »

mocart
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2011, 10:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: mocart »

Witamy - zastanawiamy sie z zona dlaczego nikt nie buduje tego pieknego i jakze funkcjonalnego domku???? domek maly a zarazem przestronny:) ;) sami jestesmy zainteresowani poniewaz nie spotkalismy do tej pory rownie praktycznego projektu oczywiscie w tym metrazu - jesli jest ktos na forum kto juz zakupil ten projekt to niech wyjdzie z ukrycia i podzieli sie dokladniejsza wiedza:) !! :D
dusiaka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2011, 09:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: dusiaka »

Witam,
i ja się będę zastanawiała nad tym projektem. Faktycznie całkiem praktyczny rozkład. Może tylko brakuje mi wydzielenia sypialni od strefy dziennej - jeden pokój jest na wprost wejścia, ale poza tym nie widzę innych wad. Sypialnie mają ładne powierzchnie, sporo jest miejsca na przechowywanie różnych rzeczy (spiżarnia, pralnia, garderoba, pom. gosp.).
Ja mam niestety jeden zasadniczy problem - moja działka graniczy jednym bokiem z laskiem (młodym) państwowym, a to wymusza potrzebę zachowania 12 metrów niezagospodarowanej przestrzeni od sciany domu do granicy lasu/działki. Szukam zatem projektu nie szerszego niż 9-9,5 metra. Ponieważ działka jest baaardzo szeroka, projekt może być szeroki, ale płytki.
Ten domek spełnia te warunki :-)
gosiek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2011, 17:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: gosiek »

Witam,
Jestem posiadaczem projektu Hektor parterówka. Po przejściu całej dokumentacji i uzyskaniu pozwolenia na budowę - prace ruszyły . Obecnie wylewamy wieniec. Nastepny tydzień jest zarezerwowany na posadowienie drewnianego dachu - wiązary. Uznaliśmy, że nie będzie zagospodarowanego poddasza. W projekcie zastosowaliśmy bardzo małe zmiany kosmetyczne . Duże okno w pokoju gościnnym. zlikwidowanie wejścia z kuchni do spiżarni , Zamiana umiejscowienia spiżarni z pralnią.
Poza tym dom jest "Naszych Marzeń " taki własnie sobie wumarzyliśmy i taki udało nam sie wyłuszczyć wsód typowych projektów.



gosiek
mocart
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2011, 10:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: mocart »

dla nas rowniez jest spelnieniem oczekiwan:) jesli mozecie to podzielcie sie fotkami:)
Audrey
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2012, 09:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: Audrey »

Nas również zastanawia że ten domek ma tak niewielu zwolenników - przecież jest taki praktyczny. chcemy we wrześniu postawić fundamenty, na wiosne mury i dach.
Jedyne co nas zaczęło zastanawiać to kotłownia- chcemy mieć piec na paliwo stałe najprawdopodobniej ekogroszek i znajomy który ostatnio się budował stwierdził że na taki piec jest ona stanowczo za mała... do tej pory wydawało nam się że jest w sam raz. mieliście podobne doświadczenia? zmienialiście wymiary kotłowni?
twójdom
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Hektor

Post autor: twójdom »

Witam. Firma RISER jest w trakcie realizacji budowy domu jednorodzinnego Hektor w Jaworznie. Wszystkich chętnych z okolic Śląska i Małopolski zapraszamy do współpracy. Posiadamy doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Odsyłamy do galerii na forum, tam umieściliśmy zdjęcia z trwającej aktualnie budowy domu Hektor. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.twojdom.riser.pl bądź na stronie głównej naszej firmy www.riser.pl.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości