Projekt domu - Gryf

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Gryf

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Gryf

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

gojka 2009-09-09 19:14:32
Witam! Jestem zainteresowana tym projektem, jeśli ktoś buduje proszę o zdjęcia, informacje i inne cenne wskazówki :) Z góry dziękuję :) :) :)

Dorota 2009-07-09 22:29:44
Witam, Bardzo podoba nam się projekt Gryf. Mamy działkę o szerokości 20 m. Czy możliwa jest adaptacja projektu do takiej działki?
kaziuta2
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2010, 21:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Gryf

Post autor: kaziuta2 »

Ja również poszukuję informacji dotyczacych tego projektu, ewentualnych zmian, adaptacji, a w szczgólności zdjęć z realizacji, bo to jednak nie to samo, co rysunek. Pomocy! :?: :!:
gosiaikarol
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2010, 09:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Gryf

Post autor: gosiaikarol »

od lipca buduję ten dom. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym projektem, może mnie pytać, postaram się odpowiedzieć. Jestem na etapie SSO, na wiosnę planuję kończyć. Mój adres wiolaa0@vp.pl
pozdrawiam
miras
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2011, 20:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Gryf

Post autor: miras »

Od kwietnia tego roku rozpoczynam budowę Gryfa i chętnie wymienię informacje i zdjęcia...remi1712@gmail.com
maryska
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Gryf

Post autor: maryska »

Dzień dobry
Mam pytanie do budujących ten dom:
jak wygląda wizualnie ten dom, chodzi mi konkretnie o fakt, że jest on szerszy niż dłuższy. Ogólnie ja nie mogę w swojej okolicy spotkać domu z dachem dwuspadowym o takiej szerokości i trudno mi go z czymś porównać.
Jakie są wymiary tarasów?

Uważam, że ten projekt jest prawie idealny i w zasadzie zastanawiam nad różnymi jago wersjami tzn.: Gryf, Gryf II (bez tej rozbudowanej jadalni) i Alt. Planujemy kupno projektu na jesień, działka już jest.

Co na pewno bym zmieniła:
*wielkość pokoi (przynajmniej dwóch, tych na wysokości garażu) bo 11m na pokój to trochę mało
- wydłużyłabym dom by uzyskać większe pokoje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości