Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Witamy :)
Nasz domek teraz rośnie i pięknieje w zawrotnym tempie. Nie widzimy go na co dzień więc jak zajeżdżamy to zawsze ogromne zaskoczenie. Obecnie ekipa kończy pokrywać dachówką dach, jest już komin i zamówione okna :D
A jak Wasze Bławatki???? dobrze się w nich mieszka? Chętnie byśmy pooglądali.... Interesują nas rozwiązania schodów i kuchni bo jest dosyć mała i trudno będzie ją funkcjonalnie urządzić.

pozdrawiamy :)
Załączniki
DSC_0113 (Kopiowanie).jpg
DSC_0112 (Kopiowanie).jpg
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

Hejka! U nas w piątek będą wstawiać okna, bramę i drzwi. Ja jutro będę wstawiać luksfery w oknie garażowym :D Później elektryka, hydraulika, tynki (mam nadzieję że jeszcze w tym roku)
Teodorki
Domator
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Teodorki »

Hej :)
mniej więcej jesteśmy na podobnym etapie bo my trochę za Wami. U nas okna po 15-tym ale drzwi garażowe i wejściowe na razie odpuszczamy, żeby się nie zniszczyły przy elewacji zewnętrznej i innych robotach. Plany też mamy podobne, elektryka, tynki i hydraulika jak się uda do zimy.
A Wy macie z tyłu balkon jak w planach? bo znalazłam tylko front Waszego Bławatka... dach grafitowy, a elewacja jaka będzie? my chcielibyśmy podobny kolor jak w projekcie. A komin w jakim kolorze macie?
dobrze byłoby zrobić jak najwięcej w tym roku ze względu na ten Vat (podobno ostatni rok na odliczenia od materiałów budowlanych)

pozdrawiamy :)
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

Witam. W końcu SSZ!!!! myślałem, że nigdy do tego nie dojdzie :D Okna na profilu Veka alphaline, brama garażowa Wiśniowski, drzwi firmy Wikęd wzór 26

Elewacja mniej więcej taka jak w projekcie, aczkolwiek chcę dodać trochę od siebie... 8-), jak na zdjęciach widzisz nie mamy lukarny z tyłu, dodatkowo w garażu postawiłem luksfery zamiast okna (takie moje widzimisie).
Załączniki
tył
tył
front
front
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Bławatek

Post autor: kacper__28 »

Witam
Może ktoś wrzucić zdrajca schodów w salonie
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Na stronie 43 forum bławatka masz zdjęcia moich schodów i jeszcze jedne kogoś innego.
mloda84
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 17:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: mloda84 »

no wlasnie a ile takie schody kosztuja ?? prezentuja sie bardzo ladnie:)
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Mnie te schody kosztowaly 10tys
kacper__28
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 18:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: kacper__28 »

To schody drogie. Ale i ładne
A moze ktoś wrzucic jeszcze jakies schody

Lub jak reprezentują się schody murowane w salonie.

I drugie pytanko jaki jest koszt dachu robocizna + materiały (okna + pokrycie dachowe)
Za odpowiedzi z góry dziękuje
korpol
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2011, 18:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: korpol »

20 tyś materiały na pokrycie dachu (gąsiory, dachówki Brass'a, kominki, 6 okien dachowych Fakro, 4 pokojowe 78x140 FTP-V U3, 2 łazienkowe bo nie mamy lukarny 78x140 PTP-V U3, kołnierze, orynnowanie, membrana dachowa bo nie ma pełnego deskowania itp). Co do robocizny to Tobie nie pomogę bo byłem umówiony z ekipą na daną cenę za budowę całego sso i to co zostało do zapłacenia to uregulowaliśmy po przykryciu dachu. Co do ceny materiałów to weź pod uwagę że u nas jest wydłużony budynek o 2 metry. Zdjęć schodów niestety nie mam takich jakie by Cię satysfakcjonowały ale podeśle przy najbliższej okazji - mamy lane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości