Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Miki III
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Miki III »

Teraz zobaczyłem u siebie w projekcie, który był przed przeprojektowaniem i rzeczywiście jest podciąg przy stropie lanym. Myślę że jest możliwość techniczna obejść to. Ja osobiście zrobiłem strop teriva. Podciąg nie wygląda źle w budynku. Można powiedzieć że oddziela jadalnię od salonu. Warto pomyśleć o poszerzeniu garażu, gdyż ten w projekcie jest strasznie wąski. I łazienka na dole, metr szerokości to strasznie mało. Ewentualnie bez prysznica to wtedy jest ok.
osyd
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2019, 00:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: osyd »

Domyślam się, że rzeczywiście lepiej byłoby poszerzyć trochę garaż, jednak nie mam takiej możliwości z uwagi na małą szerokość działki - miki dzięki ścianie z luksferami na styk mieści się w odległościach od granic ;) gdyby nie "ślepa" ściana, nie zmieściłby się nawet z tak wąskim garażem
Milena&Karol
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2018, 08:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Milena&Karol »

Witam jesli chodzi o podciag w salonie to nasz murarz zrobil go w pokoju u gory , dzieki temu mamy rowny sufit w salonie a w pokoju u gory poszla wylewka i podciag sie schowal .
Ostatnio zmieniony 08 lut 2019, 13:09 przez Milena&Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Miki III
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Miki III »

Czyli zrobił nadciąg. Strop lany? Bo zdaje mi się że przy Terivie nie do wykonania.
Milena&Karol
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2018, 08:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Milena&Karol »

Nie wiem jak jest przy Terivie u nas sytrop monolotyczny.
arahja
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: arahja »

Czy istnieje taka możliwość, żeby przesłała mi Pani kilka zdjęć od środka?
arahja
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III

Post autor: arahja »

o1la pisze: 05 wrz 2016, 20:28 jeżeli chodzi o koszt materiałów na dach, 30 tys zl. to jak najbardziej realna kwota. My kończymy budować ten dom. Zdecydowalismy się na dachowke betonowa braas - plaska cesar teviva. Koszt dachówki plus cztery okna dachowe fakro (dolozylismy dwa i nie zalujemy), wyniósł około 22 tys. zl. Do tego koszt drewna - około 8 tys. zł. Oczywiście dochodzi robocizna, kominy. Są tansze materiały (np. blachodachowka), ale efekt już nie ten...

zdjęcia zamieściłam w galerii...
Witam. Czy jest Pan w stanie przesłać mi wymiary okien w domu? Z racji tego, że mąż sam je robi chciałabym obliczyć ich koszt przed zakupem. I pytanie jeszcze gdzie Pan dodał dwa okna, bo widzę z wypowiedzi, że warto. Pozdrawiam grzelus@.onet.eu
szewcu70
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2020, 14:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: szewcu70 »

Witam , czy ktoś buduje dom w północnej części Polski, bardzo chciałbym zobaczyć na żywo. Serdecznie pozdrawiam.
mikiwbudowie
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: mikiwbudowie »

Jeżeli kogoś interesuje aktualna budowa projektu Miki III to zapraszamy na instagram -> https://www.instagram.com/mikiwbudowie/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości